Jump to content

boromir

boromir
 Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich użytkowników forum , mam na imię Rafał niestety dość późno zacząłem realizację swojego marzenia a z uwagi na brak prawa jazdy na motocykl ( a troszkę się pozmieniało ze zdawaniem testów :wacko: ) mam bardzo mały motorek 49cm3 taki mały.......... routerek  :moto: Może z małym silniczkiem ale duchem jestem z Wami!

Mieszkam na Górnej a na forum trafiłem ....hmmmm od zawsze lubiłem motorki , i klimaty panujące w bractwie motocyklowym - Naszym czyli Moim i Mojej Izy drugim hobby to Karawaning i ze swoją przyczepą podróżujemy po Polsce i muszę Wam zdradzić że w Forach Karawaningowych klimat jest bardzo podobny czyli ...... ZARĄBISTY !!!

Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia na drodze.  

chwytliwi nick

Nie prowokuj bo jeszcze dziś zostaniesz przemianowana na Galadriela, Smoothowi damy Legolas a Żółwikowi Gimli :biggrin:

Jeszcze raz witajcie i dziękuję za miłe przywitanie .... byleby do wiosny - już się nie mogę doczekać a im bardziej stoję w korkach tym bardziej czekam na sezon motocyklowy.

Cieplutko wszystkich pozdrawiam. :biggrin:

• 4 weeks later...

Macie bardzo fajne hobby - wciąż mało popularne w Polsce, mimo, ze miejsc do odwiedzenia mnóstwo. Może wynika to ze słabej sieci pól kempingowych gdzie można zacumować przyczepą.

Witam na forum i miłego śmigania routerkiem.