Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się pisze na twoją trasę ale na sobotę jak by było więcej chetnych

 

Sobota u mnie raczej odpada, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to będę się bawił na torze w Bydgoszczy :smile:

 

Natomiast nie widzę przeciwwskazań na niedzielę, pytanie tylko co z pogodą - w deszczu nie ma co jeździć takiej trasy, więc po prostu zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypominam, że to temat dotyczący czwartkowych spotów ! Alternatywne trasy na weekend i inne dni proszę w spontanach omawiać.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypominam, że to temat dotyczący czwartkowych spotów ! Alternatywne trasy na weekend i inne dni proszę w spontanach omawiać.

 

Racja! Dobrze, że Prezes czuwa... Trasę zaraz opiszę w spontanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatane wczoraj prawie 150 km przez A1, okolice Kleszczowa, Bełchatów w składzie: włoszczyzna v2, japońszczyzna r4, angielszczyzna r3 :smile:

Do następnego razu.

post-3986-0-96431600-1436514544_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na którym przejeździe ??  Bo   opis   wyżej został  w 3/4 wykonany w dniu wczorajszym, a prędkość  tu nie ma    znaczenia Bo   jedni lecą    po 200 i czekają a inni   kulturalnie po 100 120 km/h 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   jedni lecą    po 200 i czekają a inni   kulturalnie po 100

 

tekst jak ze spotkania pod sklepem :smile: po 200 na głowę albo po 100 jak kto woli:D

 

Jaki plan na dzisiejsze piękne popołudnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Którego linku byś nie wybrał i tak prowadzi przez Jeziorsko

Linki już poprawione.


 

 

skąd ja znam trasę nr 2 hmmm

Lekka modyfikacja Twojej z wylotem na Kruszów zamiast prosto na Tuszyn :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam grupę Warka->Jeziorsko->Czarny Staw. Fajne turystyczne tempo i doborowa ekipa :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wczoraj był ogień na tłokach, aczkolwiek ekipa na litrach ziewała z nudów na prostej   :riding: A Jeziorsko chyba pierwszy raz w tym roku zaliczyłem  :blush:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...