Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie miałem okazję odwiedzić Kruszów bo do tej pory jakoś się nie składało, jedzonko wyśmienite i w doborowym towarzystwie.

Dzieki i do następnego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najpierw dostaniesz warana a potem banana :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, szkoda, a dodatkowo za tydzień mnie nie będzie bo pracuję, a za dwa tygodnie jestem w Krakowie :blush:

Może złapię was w jakiś inny dzień

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce spotkań jest bez zmian??? al.Politechniki/Skorupki 21 ???

Jak będzie pogoda któregoś czwartku postaram się was odwiedzić ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W końcu wywalą mnie z tego forum :riding:

 

Jak przywieziesz po "procentowym" kwiatku dla forumowiczów to pozwolimy Ci pojechać z nami w traskę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakby nie było Suchego to ja chociaż ratowałam honor klanu Wolskich

 

To jak widzę klany rodzinne mamy :smile:

 

Muszę poczekać aż mi dzieciaki podrosną :unsure:

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Konwertowanie zdjęć przez facebooka psuje tak obróbkę czy to wina złego ISO w aparacie lub źle dobranych filtrów ala HDR? Nie czepiam się, bo o fotografii nie mam pojęcia, a zdjęcia są bardzo dobre natomiast kilka z nich jest masakrycznie "zepsutych". Może warto rozważyć publikację na Flickr lub innych serwisach typowych dla fotografii  :cheers:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak Sobie powtarzam od miesiąca i zawsze coś...  :unsure:  W końcu wywalą mnie z tego forum  :riding:

 

 

ooo to przynajmniej wylecę w doborowym towarzystwie ;):P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk, a ta twoja trasa przebiega przez jakieś 'fajne' miejscówki, czy tylko taka żeby kilometrów nabić? Mam na myśli, jakiś zajazd, park, ładny pejzaż, cokolwiek żeby oko zawiesić  :biggrin:

A kroi się coś wieczorkiem na spocie? 

Edytowane przez Janus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aidekk, a ta twoja trasa przebiega przez jakieś 'fajne' miejscówki, czy tylko taka żeby kilometrów nabić?

Jest wrzucony link do mojego posta, w nim jest traska z google maps. Można przecież wejść w tryb street view i obejrzeć. Są główniejsze drogi, są bardziej malownicze, boczne drogi, jest jedzonko w nowym zajeździe :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie też się pojawię z kilkoma przyjaciółmi :smile: Powinniśmy być równo o 18:00 :smile: Już nie mogę się doczekać :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...