Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaaa to dlatego Gleba nie było Cię tak długo na Dellu ? myśmy czekali i czekali,a jak przyjechałaś to nic nie pucowałaś że Gleba glebła.Ale chyba trzeba będzie jedną z opcji którą podał Konrad i Kosmaty wdrożyć w życie ,albo zakładaj te buciki co byłaś na imprezie u chylonków i maśka hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa to dlatego Gleba nie było Cię tak długo na Dellu ? myśmy czekali i czekali,a jak przyjechałaś to nic nie pucowałaś że Gleba glebła.Ale chyba trzeba będzie jedną z opcji którą podał Konrad i Kosmaty wdrożyć w życie ,albo zakładaj te buciki co byłaś na imprezie u chylonków i maśka hihihi

Nie było mnie tak długo bo przejechałam się kawałek z Aidkiem i kosmatym,potem BUM a potem stacja i dell .Jebło to jebło,na uj drążyć.Podniecacie się tak jak by to pierwszy raz mi moto upadło.Dajcie sobie z tym siana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick na wszelki wypadek mogłabyś zmienić może coś związanego z tatuażem, który masz w awatarze.

 

Ale Kosmaty chyba ma rację trzeba by moto trochę dostosować bo na paluszkach to tylko baletnice się utrzymują.   

 

 

a na przyszły sezon jak nie obniżysz go albo nie wymienisz na coś mniejszego to ci dla własnego bezpieczeństwa spale to moto 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10703550_722919347789991_101966847693797
 
Odnośnie czwartkowych zbiórek - Akcja zakończona powodzeniem!

Zebrano 211 szczoteczek i 122 pasty

Dziś paczka została wysłana do Poznania (Redemptoris Missio), a dalej do Kamerunu przez naszego partnera - siłownię Only You.
---
Podziękowania za wsparcie dla Wilków!

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również było  fajnie Was spotkać, to był mój pierwszy raz w tym jakże zacnym gronie. Miałem wątpliwości czy aby jest sens przyjeżdżać jak urwany z choinki jednakże miło spędziłem czas. Glebe widziałem gdzieś za galerią łódzką wyglądało na zwykły pit stop, samej gleby nie widziałem :biggrin:  Grunt że nic sie nie stało

Do zobaczenia w następny czwateczek (o ile śniegiem nie *ebnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny już ciąłem to jakby co nawet na szybko można ją ciachnąć i już moto na "glebie" huehue :biggrin:, tylko nie ma gwarancji że później będzie amortyzacja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny już ciąłem to jakby co nawet na szybko można ją ciachnąć i już moto na "glebie" huehue :biggrin:, tylko nie ma gwarancji że później będzie amortyzacja :P

Teraz kurna mój Fiatolo 126p na sztywno jeździ a odbojników już nie ma :P:biggrin:

Edytowane przez Olo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kurna mój Fiatolo 126p na sztywno jeździ a odbojników już nie ma  :P:biggrin:

No ale fachową robotę odwaliliśmy, więc nie powinieneś narzekać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Troszkę poza tematem, ale spodziewałem się więcej aktywności ....


http://motocykle-lodz.pl/topic/8378-mikołaje-na-motocyklach-2014/


 


Na forum jest obecnie zarejestrowanych ponad 3tyś użytkowników. Nie wymaga się jakiś dużych wpłat. Wystarczy że połowa z nas zarejestrowanych wpłaci parę złotych i będzie na upominki dla dzieci.


Edytowane przez malyanio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych

Planowana traska na czwartek spotykamy się o godz. 18

 

Długość 44 km

 

https://goo.gl/maps/xkrTK

 

Miejscówa na jedzonko

 

http://www.dagrasso.pl/brzeziny

 

Brzeziny
ul.Fredry 7

 

PRZYPOMINAM O ZATANKOWANIU PRZED PRZYJAZDEM

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy:)

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...