Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale niektórzy jeżdżą na motocyklu dla publiki a niektórzy dla siebie... przez tych pierwszych stracimy wiele fajnych miejscówek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banda ćwoków, szczeniaki chca sie popisać tylko nie biorą pod uwagę że przez takie zachowanie to niedługo po kanałach będziemy musieli jeździć żeby się nikt nie przyjebał, autentycznie gdyby to było przy mnie to bym zdjął pajaca z moto

 

Odnoszę wrażenie, że w Łodzi mamy co najmniej dwie grupy motocyklistów bo trafiłem na taki filmik:

 

http://www.youtube.com/watch?v=YXBruTOGFSk

 

Niestety takie zachowanie nie przysparza motocyklistom fanów. Zanim zarejestrowałem się tutaj przejrzałem kilka forumowych stron, jestem tu gdyż odpowiada mi wasze podejście do tematu i pozytywny power - lubię was ludziska  :biggrin: . Ale w wielu miejscach można odnieść wrażenie, że te grupy starają się stworzyć klimat terroru na mieście i takiej szlachty drogowej co budzi agresję wśród innych wokół. Być może dobrze by było gdybyśmy mieli więcej kamizelek forumowych aby z biegiem czasu ludzie identyfikowali nas z pozytywnym zachowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już czytałem kiedyś: tu cytat "Każdy jeździ według swoich umiejętności"

 

a filmik zajefajny, nawet sie załapałem w kadrze 

Edytowane przez krzysiek (wyświetl historię edycji)

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Luki Ty tak dałeś czadu na gumie odjeżdżając ze spotu?

 

to był on. CAŁY LUKI :biggrin:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tak jak piszecie jak ktoś umie gumować i robi to z głową to ekstra FUN, ajk ten moment kiedy kierownik puszki klaszcze wyprzedzając gumującego motonga. Ale nie dziwię się kierowcą, którzy zostali zablokowani na skrzyżowaniu, że się irytują i mimo wszystko wpychają na motocykle 10:30-11:30, zabawa z policją 3:48, no i kilka jazd po ścieżkach rowerowych to wszystko sprawia, że ludzie postrzegają motocyklistów negatywnie. Potem taki wku...ny policjant będzie dojeżdżał zatrzymanych motocyklistów. Kierowcy czują się podobnie jak na masie krytycznej (tylko krócej) ktoś się bawi, a oni nie mogą przejechać. 

 

Nie było mnie na pietrynie ale na podstawie waszych relacji można wywnioskować, że ktoś (prawdopodobnie Luki ?) sobie poszalał, a teraz reszta będzie płaciła mandaty bo będą nas gonić jak tam podjedziemy. Podobna sytuacja była kilka tygodni temu.

 

No sorry ale nie wali się w swoje gniazdo.  

 

Edit:

 

I dziś znalazłem to:


 

Może trochę przegięcie (normalnie ojciec Mateusz) ale o to mi właśnie chodzi - ranking oceny  motocyklistów idzie w górę.

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zrozumiałeś PIT, mnie tak jak resztę chłopaków wyrzuciła straż miejska z Piotrkowskiej dosłownie minutę po tym jak się pojawiłem. Sytuację, którą opisywałem widział mój kolega i był to ktoś na hondzie F2/F3. To co chłopaki wspominają to w innym miejscu było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tak jak piszecie jak ktoś umie gumować i robi to z głową to ekstra FUN, ajk ten moment kiedy kierownik puszki klaszcze wyprzedzając gumującego motonga. Ale nie dziwię się kierowcą, którzy zostali zablokowani na skrzyżowaniu, że się irytują i mimo wszystko wpychają na motocykle 10:30-11:30, zabawa z policją 3:48, no i kilka jazd po ścieżkach rowerowych to wszystko sprawia, że ludzie postrzegają motocyklistów negatywnie. Potem taki wku...ny policjant będzie dojeżdżał zatrzymanych motocyklistów. Kierowcy czują się podobnie jak na masie krytycznej (tylko krócej) ktoś się bawi, a oni nie mogą przejechać.

 

To jest jednorazowy event który dokładnie ma w planie to co zauważyłeś czyli terror :P zatem zaplanowane jest wk..  ludzi i przejęcie władzy na ulicach.

Ot tacy źli chłopcy na motocyklach. Oczywiście planowana jest powtórka ;)

 

Juz też nie starajmy się robić na świętych. Ja wiem, że teraz każdy może mieć moto i w dużej mierze jaranie kapcia zabronione, latanie na gumie zabronione, latanie na przedniej gumie zabronione a szczytem szaleństwa jest jazda 50+ do ograniczenia.

Tylko czy zawsze tak musi być ?? przecież może być +150 do ograniczeń i na gumie na czerwonym przez skrzyżowanie :P. No risk No fun.

Chłopaki nie biegają później płacząc że im zła baba w samochodzie zajechała drogę bo jest ślepa.

Nie każdy kupuje moto by jechać nad jezioro czy do Kruszowa na podłe żarcie.

 

Zaraz tu założymy jakąś grupę świętej inkwizycji i będziemy palić czarownice na stosie ;)

 

PS

Oczywiście nikogo nie namawiam do takiej jazdy ale jakoś wk.... mnie to świętoszkowate pierdolenie gdy  innych wątkach jest lament że będą zabierać prawko za +50 ;)

A i zapomniałem dodać że jak zawsze kompletnie nie kumam potrzeby pchania się moto na piotrkowską

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tu założymy jakąś grupę świętej inkwizycji i będziemy palić czarownice na stosie ;)

ridrick teraz to już nie ma czarownic :P

jest w TV już tylko wróżbita Maciej hahaha  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w temacie jest

Czwartkowe Spotkania - Hala Sportowa - Nowe Miejsce Spotkań

OK racja ale myślę, że to ważna kwestia żeby się porozumieć bo zmierzamy do tego, że w czwartek nie będzie gdzie się po mieście zatrzymać.

Założyłem tu:

http://motocykle-lodz.pl/topic/7228-eventy-terror-w-mieście/?p=163596 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Odnoszę wrażenie, że w Łodzi mamy co najmniej dwie grupy motocyklistów

 

Ano..bierz pod uwagę, że zanim powstało to forum to ludzie też jeździli i nadal jeżdżą. W większości nie byli to motocykliści jeżdżący od sezonu czy trzech. Forum to nie wszyscy i raczej w większości skupia ludzi, którzy zaczynają przygodę z moto,

 

Co do parapetu... parapet skończył się generalnie 2-3 lata temu a na pewno nie jest to co było znacznie wcześniej. Pomijam akcje związane z zakazem, kamerami, czy jak teraz  z nowa nawierzchnią. Parapet to tylko miejsce, w którym można było się spotkać w każdą środę "motocyklową" ( nie było fejsa, smartfonów i innych udogodnień) nie licząc gabi/profi. Teraz w sumie jeździ tyle osób, że motocyklistów się widzi co skrzyżowanie więc parapet siłą rzeczy przemija...

 

Terror miasta? w obecnej chwili chyba robi wrażenie tylko właśnie na początkujących...albo ja się już zestarzałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...