Jump to content

690Smc (Duuzo Zdjec)

pecha
 Share

Recommended Posts

Moj ulubiony motocykl ze wszystkich, ktore posiadalem. Az mi sie cieplo robi na sama mysl o nim. :smile:

Dołączona grafika

Siedzac na forach moto duzo naogladalem sie zdjec i filmow z jazdy supermoto. Strasznie sie napalilem na taki motocykl.

Dołączona grafika

Zaczely sie poszukiwania i wszedzie bylo najglosniej o drz-400sm jako o w miare bezawaryjnym moto o eksploatacji zblizonej tej maszynom szosowym. Zalezalo mi na tym gdyz 5000km miesiecznie juz wtedy przejezdzalem i takie tempo chcialem utrzymac na nowym moto.

Dołączona grafika

Jednak przeliczajac koszt zakupu deezera i wszystkich modow jakie zrobilbym mu zeby zblizyc go do osiagow SMC szybko mi sie odechcialo suzuki bo koszty bylyby podobne a i tak zostalbym z pieciobiegowym, zasilanym gaznikiem moto bez gwarancji za ta sama cene co 690.

Dołączona grafika

Wiec klamka zapadla, troche oczekiwania na to zeby dealer w koncu dostal maszyne i jazda!

Dołączona grafika

Frajda taka jak myslalem, lekkosc prowadzenia, to jak nisko mozna na ulicy zejsc, jazda na stopie, a nie na kolanie, pozycja - wszystko bardzo mi odpowiadalo. Eksploatacja podobnie jak w szosowych motocyklach. Opony szynciej sie zuzywaly niz na jakimkolwiek innym moto jaki mialem ale to bylo wliczone w FUN.

Dołączona grafika

Okolo 35tys km przejechalem nim i niezaplanowane rzeczy, jakie sie zepsuly to zachodzacy mgla licznik (wymieniany przez dealera 3 razy, ostatni raz po gwarancji ale takze za darmo!), pekniete ogniwo w lancuchu (pewnie moja wina) i na tydzien przed sprzedaza siadla pompa paliwa. Jak na offroad, szose, schody itp niezle.

Dołączona grafika

SMC nadawalo sie do jazdy w terenie, po miescie, ponad 600km dziennie i to nim robilem przez caly czas uzytkowania. Pasazerka nie jezdzila ze mna na nim, nie mialem zadnego kufra na bagaz.

Dołączona grafika

P O L E C A M jezeli tylko ktos mysli o SM.

Dołączona grafika

Najlepsze drogi dla mnie

Dołączona grafika

Uzywany czesto w ciezkich warunkach

Dołączona grafika

tak, w ten dzien pojechalem na nim do pracy :smile:

Dołączona grafika

Jedna z ulubionych przeleczy

Dołączona grafika

Otwarcia sezonu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

po piochu :smile:

Dołączona grafika

i po chaszczach

Dołączona grafika

Posiadanie takiego wszechstronnego motocykla pozwala zwiedzic mniej oklepane miejsca

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Super zdjęcia, które napewno i tak nie oddają tego co zobaczyłeś i przeżyłeś. Tylko pozazdrościć i dażyć do zaliczenia takiej wyprawy jak najszybciej. No nic może przyszły sezon jest trochę czasu, można zacząć planować :riding: Czekamy na więcej! Pozdr.

Tam to mają odśnieżone drogi :smile: a nie to co u nas.Ale SM jest fajną maszynką i chyba najbardziej przydatną w mieście. ( wąskie, mocne, zwinne )

• 2 weeks later...

kilka zdjęć jest niesamowitych, szczególnie w górach i zimą, i to na moście... jak masz jeszcze jakieś to wklejaj :biggrin:

Czytając ten opis od razu napaliłem się na takiego KTM :PMoto rewelacyjne, fajnie, że taki można np zimą poszaleć, na asfalcie, ale w polu też :DTe SM jednak moją coś w sobie :smile: