Skocz do zawartości

690Smc (Duuzo Zdjec)


pecha

Rekomendowane odpowiedzi

Moj ulubiony motocykl ze wszystkich, ktore posiadalem. Az mi sie cieplo robi na sama mysl o nim. :smile:

 

Dołączona grafika

 

Siedzac na forach moto duzo naogladalem sie zdjec i filmow z jazdy supermoto. Strasznie sie napalilem na taki motocykl.

 

Dołączona grafika

 

Zaczely sie poszukiwania i wszedzie bylo najglosniej o drz-400sm jako o w miare bezawaryjnym moto o eksploatacji zblizonej tej maszynom szosowym. Zalezalo mi na tym gdyz 5000km miesiecznie juz wtedy przejezdzalem i takie tempo chcialem utrzymac na nowym moto.

 

Dołączona grafika

 

Jednak przeliczajac koszt zakupu deezera i wszystkich modow jakie zrobilbym mu zeby zblizyc go do osiagow SMC szybko mi sie odechcialo suzuki bo koszty bylyby podobne a i tak zostalbym z pieciobiegowym, zasilanym gaznikiem moto bez gwarancji za ta sama cene co 690.

 

Dołączona grafika

 

Wiec klamka zapadla, troche oczekiwania na to zeby dealer w koncu dostal maszyne i jazda!

 

Dołączona grafika

 

Frajda taka jak myslalem, lekkosc prowadzenia, to jak nisko mozna na ulicy zejsc, jazda na stopie, a nie na kolanie, pozycja - wszystko bardzo mi odpowiadalo. Eksploatacja podobnie jak w szosowych motocyklach. Opony szynciej sie zuzywaly niz na jakimkolwiek innym moto jaki mialem ale to bylo wliczone w FUN.

 

Dołączona grafika

 

Okolo 35tys km przejechalem nim i niezaplanowane rzeczy, jakie sie zepsuly to zachodzacy mgla licznik (wymieniany przez dealera 3 razy, ostatni raz po gwarancji ale takze za darmo!), pekniete ogniwo w lancuchu (pewnie moja wina) i na tydzien przed sprzedaza siadla pompa paliwa. Jak na offroad, szose, schody itp niezle.

 

Dołączona grafika

 

SMC nadawalo sie do jazdy w terenie, po miescie, ponad 600km dziennie i to nim robilem przez caly czas uzytkowania. Pasazerka nie jezdzila ze mna na nim, nie mialem zadnego kufra na bagaz.

 

Dołączona grafika

 

P O L E C A M jezeli tylko ktos mysli o SM.

 

Dołączona grafika

 

Najlepsze drogi dla mnie

 

Dołączona grafika

 

Uzywany czesto w ciezkich warunkach

 

Dołączona grafika

 

tak, w ten dzien pojechalem na nim do pracy :smile:

Dołączona grafika

 

Jedna z ulubionych przeleczy

 

Dołączona grafika

 

Otwarcia sezonu

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

po piochu :smile:

 

Dołączona grafika

 

i po chaszczach

 

Dołączona grafika

 

Posiadanie takiego wszechstronnego motocykla pozwala zwiedzic mniej oklepane miejsca

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia, które napewno i tak nie oddają tego co zobaczyłeś i przeżyłeś. Tylko pozazdrościć i dażyć do zaliczenia takiej wyprawy jak najszybciej. No nic może przyszły sezon jest trochę czasu, można zacząć planować :riding: Czekamy na więcej! Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam to mają odśnieżone drogi :smile: a nie to co u nas.Ale SM jest fajną maszynką i chyba najbardziej przydatną w mieście. ( wąskie, mocne, zwinne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kilka zdjęć jest niesamowitych, szczególnie w górach i zimą, i to na moście... jak masz jeszcze jakieś to wklejaj :biggrin:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...