Jump to content

Yamaha Fzr 600 1991 . Wasze Opinie

Muodyv6
 Share

Recommended Posts

Co myślicie o tym motorku niby jest tkjby sportem ale słyszałem że do spokojnej jazdy też służyjakie sa wasze opinie na jego temat;>?

Bez sensu nie pytam , nie mam manii nabijania postów jutro jadę prawdopodobnie kupić i chcę się dowiedzieć.

• 1 month later...

mam fazera z 2004 roku- powiem krótko , jestem zakochany - polecam każdemu kto ma w planach od czasu do czasu poskręcać a nie jedynie zapinać licznik na prostej http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif Kup a dołączysz do wielu zakochanych w tym moto hehe [ nie to żebym cię jakoś specjalnie namawiał ale wiele czytałem zanim zdecydowałem się na konkretne moto - niewiele jeździłem, choć rożne moto testowałem przed kupnem ale to co przeżyłem mi wystarcza by stwierdzić że projektantom należy się NOBEL za to moto]

jak lubisz oldschoolowe moto to smialo kupuj ale raczej turystyk to nie jest :)wiesz spokojnie tez mozna jezdzic fajerem lub innymi sportami heh ale raczej do turystyki to nie jest dobra pozycja..

mam fazera z 2004 roku- powiem krótko , jestem zakochany - polecam każdemu kto ma w planach od czasu do czasu poskręcać a nie jedynie zapinać licznik na prostej e Kup a dołączysz do wielu zakochanych w tym moto hehe [ nie to żebym cię jakoś specjalnie namawiał ale wiele czytałem zanim zdecydowałem się na konkretne moto - niewiele jeździłem, choć rożne moto testowałem przed kupnem ale to co przeżyłem mi wystarcza by stwierdzić że projektantom należy się NOBEL za to moto]

SIEMA -SIWUTEK to co mówisz o tej maszynie to się zgadzam z tobą i pewnie wiele użytkowników też ma podobnie zdanie.Ja mam z 2003r.a kupic FAZERA dobrego nie jest łatwo no i są w CENIE http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

kurde Panowie, piszcie na temat.

Kolega pyta o FZR z 1991 roku, a nie o Wasze FZ6 czy FZS z roczników powyżej 2000 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

Tu masz kolego więcej do poczytania o FZR, chociaż pewnie już to widziałeś:

http://forum.scigacz.pl/viewtopic.php?t=27845&highlight=yamaha+fzr

mam fazera z 2004 roku- powiem krótko , jestem zakochany - polecam każdemu kto ma w planach od czasu do czasu poskręcać a nie jedynie zapinać licznik na prostej http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif Kup a dołączysz do wielu zakochanych w tym moto hehe [ nie to żebym cię jakoś specjalnie namawiał ale wiele czytałem zanim zdecydowałem się na konkretne moto - niewiele jeździłem, choć rożne moto testowałem przed kupnem ale to co przeżyłem mi wystarcza by stwierdzić że projektantom należy się NOBEL za to moto]

Kupić nie kupię bo mam swoją wybrankę od 26 października;)

• 2 months later...

witam odkopuje trochę temat ale dodam coś z własnego doświadczenia miałem okazje przejechac się fzr 94 rok ale to silnik jest ten sam co w 91 i dla mnie nie czuć mocy w tym motocyklu, wsiadając później na cbr czułem jak bym wysiadl na inna pojemnosc.

witam odkopuje trochę temat ale dodam coś z własnego doświadczenia miałem okazje przejechac się fzr 94 rok ale to silnik jest ten sam co w 91 i dla mnie nie czuć mocy w tym motocyklu, wsiadając później na cbr czułem jak bym wysiadl na inna pojemnosc.

Też to odczułem;)

Też to odczułem;)

moje pierwsze poważne moto:)) po przesiadce z CZ350 to fzr 600 latało ale naprawdę krótko robiło wrażenie.

później przyszedł czas na gsx-r 750 94r. w porównaniu do fzr to był prawdziwy pocisk.

jeśli można mówić o fzr 600 ładna-brzydka to dla mnie najgorzej wygląda to tylne koło 18cali

• 2 weeks later...
  • 6 months later...

Ja lubie to moto,niby spokojne,ale jak się troszke pobawić?co do psucia się to u mnie padł reg. nap. i mi wyjarało prawie wszystko(reg,aku,wszystkie światła,jedną cewkę,i obrotomierz)to ostatnie naprawiłem a reszste musiałem kupić,moja wygląda słabo bo jest (do katu)nie zależy mi na wyglądzie.Poza tym naprawdę lubie to moto