Jump to content

Napinacz Rozrządu Honda Cbr


Dirdi
 Share

Recommended Posts

Witam :)Chciałbym was prosić o małą pomoc, dzisiaj podczas jazdy słyszałem takie cykanie w silniku, po kupieniu motocykla robiony był napinacz rozrządu, jeżdżę jakieś 3 tygodnie i wpadło mi w ucho to cykanie, zastanawiam się czy to usterka napinacza, czy poprostu silnik tak chodzi a ja nie zwróciłem na to wcześniej uwagi, jest to mój pierwszy motocykl więc nie mam porównania. Czy jest jakiś sposób, żeby to łatwo sprawdzić? :)Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

W cbr 600 f jest to norma ja w swojej to samo mam i mechanik mówi że nie ma co się tym przejmować kolega w cbr 600 f4i sport też tak ma takie delikatne cykanie i mówią że to jest norma w tych motorach.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, no jeden raz już wymieniałem, i po 400 km niecałych żeby znowy wymieniać to przesada, bałem się, że panewka, mechanik mówił przy kupnie motoru, że takie cykanie to albo panewka albo napinacz, ale mam nadzieję, że wszystko jest ok i nie zatyram silnika. Pozdrawiam :smile:

Link to comment
Share on other sites

jak mechanik nie rozróżnia cykania rozrządu od panewki to radzę zmienić mechanika. Może masz już łańcuszek rozrządu do wymiany? Jeśli jest wyciągnięty to żaden napinacz nie pomoże

Link to comment
Share on other sites

Do tego tylko podjechał kolega spytać co to za cykanie, żeby nie kupić z silnikiem do wymiany, to był taki osiedlowy mechanik koło Częstochowy.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie też łańcuszek rozrządu jak to w cbr:) jak wszystko chodzi ok to się nie przejmuj tylko śmigaj a jak się martwisz to pod jedz do dobrego mechanika i on ci powie co to:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...