Jump to content

Rekrutacja Do Drużyny Futbolu Amerykańskiego


bart
 Share

Recommended Posts

Siemka

 

Pozwolę sobie zaprosić Was na rekrutację do Łódzkiej drużyny futbolu amerykańskiego Wilków Łódzkich, być może brakuję Wam troszkę emocji i adrenaliny zimową porą i właśnie tutaj będziecie mogli sobie to nadrobić ;) A jak wiadomo sport to zdrowie :smile: Mały opis:

 

Ostatni czas to dla Wilków wiele zmian, na szczęści głównie na dobre. Po awansie do pierwszej ligi, udało nam się nawiązać współpracę z centrum Vera Sport, gdzie pod okiem profesjonalnych trenerów ciężko pracujemy nad przygotowaniem do przyszłego sezonu. Zmiana nazwy klubu z Wilki Pabianice na Wilki Łódzkie, jako jedynej drużynie w województwie łódzkim, pozwoli nam na dotarcie do jeszcze większej liczby fanów i sympatyków futbolu. Teraz przyszedł czas na poszerzenie naszego grona zawodników. Już w styczniu odbędzie się rekrutacja do drużyny, każdy może zostać Wilkiem i walczyć z nami ramię w ramię o punkty na boiskach pierwszej ligi już w przyszłym sezonie. 
Rekrutacja odbędzie się w centrum Vera Sport przy ulicy Siewnej 15 w Łodzi w dniach 18.01.2014 o godzinie 13:30 i 19.01.2014 o godzinie 9:30 . Przede wszystkim poszukujemy zawodników większych niż przeciętny zjadacz chleba, każdy ważący w okolicach 100kg, bądź sporo więcej, bądź ważący podobnie do małego auta ewentualnie sporej lokomotywy sprawi nam ogromną radość przybywając na rekrutacje i powiększając nasze szeregi. Oczywiście każdy, kto jest mniejszy i lżejszy a również chciałby spróbować gry w futbol też zostanie przyjęty z otwartymi ramionami i na pewno znajdzie się dla niego miejsce i pozycja na boisku. 

 

Niezależnie od wagi, siły i długości przerwy od aktywności fizycznej zachęcamy każdego do wzięcia udziału w rekrutacji. Być może i Ty załapiesz bakcyla jak każdy z nas kiedy pierwszy raz zetknął się z futbolem, być może tak jak my poznasz tutaj wielu ciekawych ludzi, zdobędziesz przyjaźnie na całe życie i być może również Ty nie będziesz potrafił już więcej żyć bez tego sportu. Warto to sprawdzić.

 

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...