Jump to content

Lansik Po Saint Tropez :)

chippe
 Share

Recommended Posts

myślałem, że nigdy nie wyjedziesz z posesji :biggrin:,

Czy tam motocykliści się pozdrawiają??

to jest jedyna droga prowadząca do i z Saint Tropez, wiec ruch na niej jest jak na zakopiance :smile:

oczywiscie ze sie pozdrawiają, prócz skuterów bo tych jest tak duzo ze musiałbys co troche wszystkich pozdrawiać :smile:

Fajnie sie oglada te filmiki :moto::smile:

dzieki... staram sie nie nagrywac np długich kawałków na prostej drodze, bo kto by chciał oglądac przez chocby 2 min jak jadę długą prostą drogą... ja bym się znudził :smile:

dlatego staram sie nagrywac nie dłużej jak od 2 do 10 min jednym ciągiem, a i tak z tego wybieram 5-cio, 10-cio, czy 20-to sekundowe ciekawe ujęcia i dopiero z tego montuje film :smile:  wtedy jest duzo ciekawszy i sie nie dłuży :smile:

To już wiem, kogo jest to biało-czarne arcydzieło, które widzę na większości zlotów. :smile: Szacun.  :cheers:

Fajna sprawa pojeździć po lazurowym wybrzeżu :smile: troszkę zazdroszczę :smile: pozdrawiam i powodzonka :smile:

nic prostrzego... znalezc np 2 kumpli, zapiąć przyczepke na 3 motory i w trójkę smignąć na Lazurowe pośmigać na pieknych zakrętach a przy okazji wpaść do Monaco na http://motocykle-lodz.pl/topic/5969-kubica-w-rajd-monte-carlo-1-runda-mistrzostw-%C5%9Bwiata-wrc-2014/

to juz za 10 dni :smile:

Pieseczek też pojechał :biggrin: Ale czad :biggrin:  :riding:  :riding:  :riding:

przejechała ze mną 2100km dwa i pół dnia w tym na złość okolo 1000km w deszczu i nic... ona chyba bardziej lubi jezdzić ode mnie :smile: