Jump to content

Dzień Motocyklisty


Kapsel
 Share

Recommended Posts

Cześć wam. :pa:  Mam pomysł żeby zorganizować raz w roku i tak każdego roku taki Dzień Motocyklisty. Może pogadać z jakimiś sponsorami żeby coś się dołożyli i my może zrobilibyśmy zrzutkę do tej imprezy? W temacie mogły by być jakiś mały wyścig (jeden na jednego), grill, rzut oponą na kija i kto wygra to jakiś mały prezencik, dobra muzyka (głośniki duże, radio i akumulator) :laugh2:  i wiele innych imprez forum jest bardzo duże więc każdy ma jakieś pomysły do zrealizowania jest wiele takich osób które potrafią coś zorganizować np. SUCHY mam rację ? podawajcie jakieś pomysły niech forum zobaczy że to dobry pomysł i w np. sierpniu się taką imprezę zrobi.  :smile:  Ja proponuje miejsce na dellu (krańcówka).

Link to comment
Share on other sites

Cześć skoro pod jołeś temat to może zacznij go realizować , a my będziemy cię w tym wspierać . Trzeba by znaleźć odpowiednią do tego wydarzenia datę , na ten moment mamy dużo pracy , ale czekamy na twoje propozycje :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Proponuje 17.sierpnia.2014 a nad miejscem to pomyśle i podam .

Link to comment
Share on other sites

Jest na tyle dużo pracy przy rozpoczęciu i zakończeniu sezonu oraz urodzinach 27 czerwca, że kolejna impreza moim zdaniem jest zbędna.

Powód? To co podałeś w argumentach, czyli konkursy, grille id. odbywają się na w/w imprezach. Jeżeli dołożymy kolejną imprezę albo dwie i więcej, to dojdzie do sytuacji, że motocykliści będą walczyli w konkursach o gumę do żucia w kształcie motocykla zamiast o jakiś porządny gadżet etc.

 

Dla mnie tzw.dniem motocyklisty jest właśnie dzień urodzin forum, czyli prawie idealny środek sezonu. Lepiej zaproponuj coś Stowarzyszeniu, aby dołożyło do imprez jakie organizuje regularnie, aby były lepsze = takie jakbyś chciał.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie Marcin o tym samym pomyślałem iż najlepszym dniem motocyklisty był by dzień powstania Forum Łódzkich Motocyklistów 

Link to comment
Share on other sites

Administratorze możliwe że masz racje co do mojej propozycji może i tak więc zrobię. Więc ogłaszam temat za zamknięty dzięki wam że mi podpowiedzieliście. Jestem mało ogarnięty w tych sprawach .  -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest Addicted

wiec to raczej bedzie dzien moto-lodz-forum. takiego dnia nei znajdziesz :sad2:


dzien motocyklisty zaczyna sie kiedy wsiada na motocykl i z niego siada wiec bedzie ciezko forum swoja droga mozna to dla nas zrobic 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
  • Create New...