Jump to content

Życzenia Świąteczne I Noworoczne :)


Thebestof78
 Share

Recommended Posts

Więc jako Naczelny Spamer tego Forum ( Admin się nie liczy :P ) życzę Nam Wszystkim i każdemu z osobna wszystkiego dobrego na te nadchodzące Święta.

Niech będą dla Was czasem odpoczynku, spokoju, bezpieczeństwa i radości, takiej zwykłej ludzkiej - motocyklowej.

 

Życzę też Nam Wszystkim jako Motocyklistom dobrego przyszłego sezonu, aby zaczął się szybko i żeby był długi, ciepły i słoneczny.

Żeby Nas asfalt i szutry dobrze trzymały i żebyśmy ZAWSZE wracali cali i zdrowi.

 

Wszystkiego Naj Najlepszego dla Was Kochane Motocyklistki i Kochani Motocykliści i oby nasze grono było coraz liczniejsze.

 

Pozdrawiam Serdecznie

 

wesolych-swiat1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Radosnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia, a także realizacji wszystkich, nawet najbardziej wymagających planów i marzeń w nadchodzącym roku dla wszystkich


 


flm_1387790472__images.jpg


Edited by tomahouk (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Zdrowych, szczęśliwych, radosnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz udanego Sylwestra w roku pańskim 2013 i bezkacowego Nowego Roku 2014 życzy wam Aidekk...


 


_4570_1.jpg


 


... i śnieżynka :biggrin:


Link to comment
Share on other sites

Zdrowych Wesołych,Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2014Roku i oczywiście Szampańskiej :gitara: :burp:  :burp:  :drunk:  :burp:  :burp:  :gitara:zabawy w Sylwestrową noc życzy sebolz rodzinką :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Edited by sebol (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

hyhy, sami naczelni na tym forum  :P   więc jako zwykły, szary użytkownik FŁM życzę Nam wszystkim radosnych Świąt wolnych od trosk i problemów oraz aby ten nowy rok był o wiele lepszy niż poprzedni, aby spełniły się wszystkie marzenia motocyklowe  :riding: i aby nasza rodzina motocyklowa rosła a nie malała (;

Link to comment
Share on other sites

Ania, jak nie jak tak  :smile:  Jako naczelny inspektor rowów przydrożnych  :decayed: życze wszystkim forumowiczom, tym znanym mi i tym mniej, zdrowych i pogodnych świąt spędzonych w miłym gronie. Jednocześnie dziekuję wszystkim za udany (mimo wszystko :fever: ) miniony sezon/rok który obfitwał w bardzo fajne nowe znajomości  ;) i mile spędzony wspólnie czas. 

 

 

Joanno, znowu napisałaś i skasowałaś, będzie nagana w końcu....   :doofywave: :P

Link to comment
Share on other sites

Niech sezon trwa 12 miesiecy,

nawińcie na koło 100 tysięcy,

niech Wam paliwo w baku zawsze chlupie,

długiej jazdy aż się Wam zrobią odciski na... pupie :P

 

Zdrowych, spokojnych, pełnych miłości i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku !!!! :smile:

Link to comment
Share on other sites

I ja dorzucam się do życzeń, niechaj te święta będą radosne i pełne rodzinnej miłości, Święty niech zostawi po choinką wymarzone prezenty. W nadchodzącym roku dużo szczęścia, a nowy sezon niech czym prędzej się zacznie i trwa tak długo jak to tylko możliwe, najlepiej to chyba niech się nie kończy :biggrin:, niezliczonych kilometrów i niezapomnianych forumowych spotkań ;)

To życzyłam Wam ja, nieznana jeszcze Agi :decayed: 

Link to comment
Share on other sites

Zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz hucznego i obficie skropionego Sylwestra 2013. Szczęśliwego nowego roku 2014, jak najszybszej wiosny :smile: i tysięcy bezpiecznych kilometrów w następnym sezonie :smile:

Link to comment
Share on other sites

Będąc szarą eminencją, życzę wszystkim zdrowia i szczęścia. Niech te Święta Bożego Narodzenia będą dla Was przede wszystkim rodzinne. Życzę, żeby każdy mógł na chwilę zwolnić i odpocząć poza wirem dnia codziennego. Mam też nadzieję, że tacy jak ja, będący w tak zwanym "okresie przejściowym" wrócą w roku 2014 w siodła ;) Niech w zmotoryzowane serducha wstąpi życzliwość i poprawa moralności, która przyczyni się jako kolejna, do bycia lepiej postrzeganymi. AMEN ;)

 

Nowy Rok natomiast, niechaj przyniesie nam wszystkim sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. Pomoże w samodoskonaleniu i będzie kolejnym etapem nawiązywania nowych znajomości.

Link to comment
Share on other sites

Najlepsze motocyklowe życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności dla motocyklistów z krwi i kości!

 

(kliknij w obrazek niżej, aby powiększyć)

Daytona świątecznie

Link to comment
Share on other sites

Rodzinnych i spokojnych Świąt dla wszystkich. :smile:

 

Mikołaj i tak do Was nie przyjdzie, bo byliście niegrzeczni i jeździliście >50 km/h po mieście... :riding:  Ale jeśli by się tak stało, że mu się coś popitoli w związku z nawałem pracy, to niech Wam przyniesie takie prezenty:

thumb_flm_1387876083__mikolaj_i_motor_70

Link to comment
Share on other sites

I ode mnie wszystkiego najlepszego, żeby każdy te święta spędził radośnie z rodziną, a i nowy sezon przyszedł jak najszybciej i przyniósł wszystko co najlepsze. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...