Skocz do zawartości

Prawo Jazdy - Luka Prawna


Mur67

Rekomendowane odpowiedzi

Przez rok nie będzie możliwe zdobycie uprawnień do prowadzenia motoru. Egzaminów na tę kategorię prawa jazdy nie będzie można przeprowadzać od lutego 2012 roku do stycznia 2013 roku Wszystko przez lukę w ustawie o kierujących pojazdami - czytamy w "Rzeczpospolitej".

 

 

var rTeraz = new Date(1320306258773);function klodka (ddo) { if (rTeraz.getTime()>=ddo.getTime()) document.write('');}

 

Wykreśla ona z kodeksu drogowego rozdział poświęcony kierującym. Normuje on sprawy kategorii prawa jazdy i wymaganego dla nich wieku. Poświęcone tym kwestiom regulacje nowej ustawy o kierujących pojazdami wejdą w życie dopiero 19 stycznia 2013 roku Przez blisko rok w przepisach będzie więc luka.

 

Ministerstwo Infrastruktury ma świadomość problemu. Deklaruje, że gdy Sejm wznowi pracę, zgłosi nowelizację, która naprawi błąd.

 

Takie rzeczy to tylko u nas http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ...Polska... Żeby było ciekawiej to nie wiem czy wiecie ale chyba od listopada na autostradach (nie-Kulczykowych) obniżyli o połowę opłaty dla motocyklistów... a teraz uwaga... W OKRESIE ZIMOWYM :smile:...

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo np. na autostradzie Stryków-Konin jest cały czas rabat 50% dla motocykli.Czyli auta 20gr/1km, a motocykl 10gr/1km.Podobno A4 też obniżyło stawki dla motocykli i to też w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dzis słyszałem obniżka nie wynika z ich dobrej woli. Ze względu na dofinansowanie z UE nie mogą przekroczyć jakiegoś progu zarobionej kasy na autostradzie bo będą musieli zwrócić dotacje i dlatego obniżyli ceny.Jest też bardzo prawdopodobne że w tych obliczeniach sie machnęli i za 6 miesięcy podniosą opłatę x4 ;) by wyrównać sobie straty.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapisać na A1, 16 urodziny mam 10.04.2011 i stąd moja obawa :/

Nie wszystkie szkoły cię przyjmą. Mnie wciskali kit, że muszę mieć ukończony wymagany wiek, aż w końcu powiedziałem sobie, że poczekam te 3 miesiące. Dostałem od znajomych kontakt do Bajona na Wojska Polskiego i jak się okazało - nie ma problemu, 3 miesiące przed można przyjść (szkoda, że wtedy już było po czasie).Jaki z tego morał? - W pewnych szkołach, są pewne zasady, których nie zna sam właściciel firmy i później przez telefon pracownicy gadają głupoty. Tylko pytanie czy chcesz się z nimi użerać.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jutro idę się zapisać na egzamin z teorii . życzcie powodzenia może się uda

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucz Sie to nie będzie potrzebne powodzenie :PPolamania myszki

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenie zawsze jest potrzebne mam już kat b,be,c,ce,t w zawodzie kierowcy pracuję już 15 lat , to trzeba wyeliminować złe nawyki , a to nie tak łatwo SPOKO TESTY ZALICZONE , TERMIN NA JAZDY 5 GRUDZIEŃ GODZ. 7.45

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, żeby śnieg nie spadł do tego czasu :smile: Chociaż godzinę wybrałeś imo nie najlepszą, bo może być jeszcze temperatura na minusie :smile: Kolega miał na początku listopada i też się martwił o pogodę, a było ciepło i świeciło słońce, czego również Tobie życzę. Powodzenia ! :)Oczywiście to post kierowany do Adama :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzina nie najgorsza . Wpierdzielę się w korek i postoję 40 minut i po sprawie .

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...