Jump to content

Kurtka + Spodnie Tekstylne


lzdk
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

 

Chciałbym Was prosi o poradę dotycząca zakupu spodni oraz kurki tekstylnej w kwocie ok 1000 zł. Zastanawiałem się nad zakupem kurtki held black 8 + spodni held gamble. Jednak zestaw jest po wyżej mojego budżetu. 

 

 

Zdaje sobie sprawę że za taką kasę się nie poszaleje ale może ktoś z was może polecić dobry stój  :decayed:

Przygodę z motocyklem dopiero zaczynam więc moja wiedza jest powiedziałbym niezbyt dobra. Będę wdzięczny za każdą cenną uwagę i pomoc z waszej strony. 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jak coś u nas w promocji masz Held Maddox + Held Outlaw za 899 zł a za pozostałe 100 zł możesz wrzucić sobie na plecy porządny protektor Prosafe z Viscotecu (CE 1621-2).

http://motorwings.pl/3213-zestaw-tekstylny-held-maddox-gavia.html

 

Co do tego jak się ten zestaw spisuje, to pozostawię pole do opisu forumowiczom, bo sporo osób z forum używa tych ciuchów. Z naszej strony powiem tylko tyle, że znamy 3 klientów, którzy przyszli po Maddoxa kupić go na nowo po tym, jak uratował im życie i zdrowie w poważnych wypadkach.

Link to comment
Share on other sites

Ja posiadam Held Maddox i moja opinia jest bardzo dobra. Kupiłem ją można powiedzieć, że nową. Przeżyła nie jedną ulewę i byłem mile zaskoczony - byłem suchy. Membrana w wakacje jakoś dawała radę, ale jednak w takiej kurtce przy 30*C nie może być super komfortowo. Ocieplenie też spełnia swoją funkcję, bo w sobotę jak byłem się przejechać przy 3*C z koszulką termoaktywną i tą kurtką i wcale nie odczułem większego dyskomfortu. Ogólnie jakośc wykonania naprawdę wysoka, jedyne z czym był problem to urwał mi się ten "dzyndzołek" z ekspresu i samą tą maszynke wymieniłem za 12zł i działa jak nowa. Jednym słowem naprawdę polecam za tę kasę, bo konkurencja np. Modeka może się schować. 

Edited by ClearWater (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za pomoc. Dokładnie o takie info mi chodziło. 

 

Co do sklepu Motorwings to mam pytanie czy w chwili zakupu lub tuz przed mogę założyć kartę członkowską, co by jeszcze wykorzystać dodatkowe zniżki?  :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Tak, kartę można wyrobić tuż przed zakupami i skorzystać ze zniżek :smile:

Przypominamy tylko, że zniżka -10% na wszystko obowiązuje tylko do końca grudnia.

Link to comment
Share on other sites

Za 1000 PLN dostaniesz też zestaw Held Maddox + Held Gavia - polecam z czystym sumieniem jako użytkownik. Nie zostanie co prawda na protektor, ale na bezpieczeństwo nie powinno się przeznaczać tylko reszt z innych zakupów. :P

 

Ciuchy są wygodne. Moim zdaniem, przy odpowiednim używaniu zapewnią Ci dobrą wentylację w ciepłe dni oraz izolację w chłodniejsze. Masz podpinki zarówno w spodniach, jak i w kurtce. Do tego w kurtce jest magiczny (odkryty przeze mnie całkiem niedawno :biggrin:) system z wywijaną "podkładką" pod ekspresem - jak jest ciepło to go chowam i mnie przewiewa, jak piździ, to go wyciągam i blokuję wlatywanie mrozu przez ekspres. :decayed: No i kurtka Maddox jest kompatybilna ze spodniami Gavia, tzn. możesz je ze sobą spiąć (ale może wszystkie ciuchy Helda mają uniwersalne ekspresy i nie należy tego traktować jako wyjątkowej zalety wymienionego przeze mnie zestawu :smile: ).

Edited by bercikoski (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam raz jeszcze. Właśnie zaopatrzyłem się w w MotorWigs w  zestaw Held Maddox + Outlaw. Jak tylko sprawdzę :moto: to podzielę się opinią.

 

Dzięki za dobrą obsługę w sklepie i porady. :decayed:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Chociaż z punktu widzenia ciepłoty, membrany itd. są to spodnie podobne, to jednak różnią się bardzo znacznie pod względem skrojenia- zupełnie inaczej leżą. Dlatego wybór powinien być przede wszystkim dokonany na podstawie tego, w których się lepiej czujesz, bo bardzo różnie to klienci odczuwają. Generalnie Gavie są szersze, bardziej "turystyczne" i mają oprócz spięcia z kurtką szelki, a nelixy są bardziej przylegające do nogi, "sportowo-turystyczne".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

IZDK nie okresliłeś czego oczekujesz od tego stroju. Jak zamierzasz jeździć. Nikt z was nie napisał tutaj o tym, że prócz wyjmowanej podpinki są modele z wyjmowaną membraną co wg mnie jest bardzo istotne. Poza tym materiał z którego wykonana jest kurta. Szukaj poliamidu czyli inaczej cordury o ile w tej kasie jest to możliwe. Kolejna kwestia to ochraniacze. Zachwalacie Helda a jakby nie było ta firma daje kiepskie ochraniacze. Padły tu złe słowa na Modekę.

W modece wyższe modele mają w standarcie ochraniacze sas-teca.

Ja w tamtym w roku byłem na kupnie calego stroju tyle że z wyższej półki i held jak dla mnie jest średniakiem.

W modece wyższe modele mają w standarcie ochraniacze sas-teca.

Nie ograniczaj się do jednej firmy idz do sklepów i porzymierzaj. Ważna jest też funkcjonalność kieszenie ich rozmieszczenie i to czy łatwo się do nich dostać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...