Skocz do zawartości

Gdzie W Łodzi Dobrze Spawają Plastiki?


ByCz3K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam pytanie. Gdzie w łodzi dobrze spawają plastiki?. u mojego taty w Deauvilli jest pęknięta czacha, u mnie w zippie też są lekkie pęknięcia na dolę. Proszę doradźcie mi gdzie mam podjechać aby zespawali, skleili te plastiki ?. Pozdrawiam wszystkich. Lewa w Górę się unosi ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, temat chyba już podobny był kiedyś roztrząsany. Generalnie większość poleca starszego jegomościa  z "Wiśniowej Góry" czy jakoś tak. Poszukaj tematu na pewno w nim będą szczegóły . pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W moim moto zakład spawał mi uchwyty osłon, czyli bardzo newralgiczne miejsca. Minęło od tego czasu niecałe dwa lata i na razie nic się nie dzieje - żadnej oznaki zmęczenia spawania. Być może inaczej by to wyglądało gdybym więcej jeździł na moto (a jeżdżę b. mało). Podobnie temat się ma ze zderzakami samochodowymi. Uważam, że robią solidną robotę.

http://www.biznesfinder.pl/Lodz_Plastik+Serwis.+Spawanie+tworzyw+klejenie+tworzyw_1859504.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Tu masz namiar na gościa z WIśniowej, bardzo dużo osóv tam spawało i ja również a przy tym śmieszne ceny ma. za spawanie chyba 7 miejsc zapłacilem 60zł.

Telefon 515291966 adres Zubrzyckiego Wisniowa Góra. 

naprawa plastików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również oddawałem czachę z GPZty Panu z Wiśniowej Góry i za pospawania rogu czachy, gdzie jest lusterko i odtworzenie mocowań lampy wziął całe 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja też robiłem z polecenia Kosmatego u Pana z Wiśniowej Góry. Przyjął mnie mimo 3 samochodów na podjeździe ( zajmuje się też lakierowaniem) i praktycznie zrobił od ręki boczną owiewkę, dodatkowo zauważył jeszcze pęknięty uchwyt od płynu hamulcowego i dorzucił mi jeszcze spinkę pod ogon. 

Całość usługi kosztowała mnie o ile dobrze pamiętam 30-40zł. Przy takim rozliczeniu chciałem żeby mi jeszzce ten bok polakierował ale niestety stwierdził że tego nie zrobi od ręki i że do lakieru ma bardzo długą kolejkę :sad2: 

 

Ale w 100% polecam... 

 

PS Koleś wali za***iste żarty  :moto:  :moto:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Owszem jest Kozak ale w Łodzi jest jeszcze większy Kozak.... Atlanta na Jaracza 69. Robiłem u jednego i drugiego. Gość z Wiśniowej ok, robi fajnie i za dobrą cenę ale ten z Jaracza to mistrz sam w sobie, droższy i trzeba czekać na termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 14.12.2020 o 10:34, rooland napisał:

Owszem jest Kozak ale w Łodzi jest jeszcze większy Kozak.... Atlanta na Jaracza 69. Robiłem u jednego i drugiego. Gość z Wiśniowej ok, robi fajnie i za dobrą cenę ale ten z Jaracza to mistrz sam w sobie, droższy i trzeba czekać na termin.

Potwierdzam opinie. Jaracza 69 to wg mnie najlepszy spawacz plastików w okolicy. Prowadząc serwis wielokrotnie korzystalem z usług różnych firmy i nawet sam kupiłem sprzęt i próbowałem spawać. Jestem zdania, że w każdej branży jest specjalista. Numer do niego to 505 934 007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...