Skocz do zawartości

Suzuki Sv 650 N


lukas_01

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, na prawdę fajna. Niebieskie malowanie, a do tego wersja z czerwoną ramą - elegancko :drool:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy . A nie czasem z czarną ?;> bo niewidzę tu czerwonej ;]Ps. Fajna Sv a ta tylnia lampa mhm kozak

Edytowane przez Suchy-wolk
Nie przesadzaj z grubością czcionki. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny sprzet :smile: Tez mam SV tylko model wczesniejszy i w wersji S. Kiedys mialem mozliwosc jechac na N ale jak przekroczylem 120 zobaczylem ze jednak owiewka musi byc. A tak apropo to mieszkasz niedaleko mnie bo ja w Justynowie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie się zobaczyć na przyszły sezon :smile: a co do jazdy bez owiewek to masz dokładnie rację, powyżej 120 jest mało przyjemnie trzeba sie troszke garbić ale motocykla używałem przez ten sezon na doajzdy do pracy ( dokładnie do justynowa, hehe ) więc dawało się radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odczujesz to dopiero na trasie :smile: Kurde jak to mozliwe ze Cie nie widzialem :sad2: chociaz cos tak mi sie wydaje ze widzialem podobna sv ktora jechala w kierunku Gałkowka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche jeżdziłem ale nie za dużo wtedy tak jak pisałem wcześniej to albo się człowiek garbi a jak się sprawdza moto to broda do baku ale i tak wieje jak cholera ... powim Tobie że dopóki nie miałem moto to co chwila jakiegoś widziałem a jak kupiłem to się całkowicie zmieniło ;D jakiś taki pech czy coś!!! częściej jeździłem przez Andrespol a czasami tylko przez gałkówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ostatnio postanowiłem zdjąć z tłumika dbkillera ;P z jest głośno ale bez jest masakra ;)

zabawa po zmierzchu ale co do jazdy to już różnie. Generalnie zdjęty na jakiś czas bo niedługo zmiana moto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał sprzedać to daj znaka, bo znam jedną napaloną na ten model ;) Uwielbiam dźwięk tego Twojego wydechu :biggrin:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiec już jest dlatego taka nagła zmiana ale generalnie jest w okolicy więc julka będziesz jeszcze słyszała ten dzwięk ;) teraz będę jeździł yamaha fz6 2005 na Częstochowę już nią pojadę :smile: Julka tak wogólę to poznałem ostatnio bardzo przez przypadek Michała :smile: jak był kupować w Brzezinach honde cb 500 :smile: hehe jaki ten świat mały :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już nie przejdzie mi dreszcz po plecach jak będziesz za mną zrzucał bieg :P Szkoda trochę, ale no cóż, obejrzymy w niedzielę to Twoje cacko :PCo do M. - dostałam relację ze spotkania :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy cacko to ja nie wiem ale moto jest bo musi być ;) jest to taka zwykła zmiana sytuacyjna żeby nie jeździć za długo na jednym sprzęcie ;P może kiedyś jak na razie nie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...