Skocz do zawartości

Zimowanie Motocykla 5-6 Miejsc.


Enter

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel garażu, w którym parkuję i zimuję moto dał mi do zrozumienia, że ma kilka (5-6) miejsc na motocykle na zimę.Garaż jest spory, mieściła się w tym pomieszczeniu firma produkcyjna, niestety teraz nie jest ogrzewany ale zawsze to nie wiata czy pod chmurką.Lokalizacja to okolice rogu ul. Pojezierskiej z ul. Mackiewicza czyli Bałuty.Ceny nie podał dokładnie ale będzie ok 50 PLN/m-c - właściwą kwotę negocjujecie sami.Telefon do "szefa" podam na PW jak ktoś będzie chętny.

Group of Franc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Yeap.Posiadam 4 takie miejsca w ogrzewanym garażu.Garaż jest strzeżony 24 h położony w centrum domków jednorodzinnych, gdzie jest domek przy domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mogę zaoferować 6 miejsc po za granicami naszego miasta. Sokolniki Las. W garażu NIGDY nie spada poniżej 0 stopni. Zazwyczaj zimą (jak mnie nie ma) jest 5-6 stopni. Jak jestem, to rozpalam w piecu i się grzeje. Tam mieszkają moi dziadkowie więc cały czas ktoś tam jest i patrzy co się dzieje. Mogę zaoferować regularne odpalanie, ładowanie akumulatorów, wymiana oleju, płynu hamulcowego, żarówek (ogólne przygotowanie moto do sezonu). Kleje plastików, lakierowanie, polerowanie też jest możliwe, ale to już do dogadania osobiście. Posiadam busa, więc mogę zrobić tak, że przyjadę po motocykl do łodzi i przywiozę go do garażu. Oczywiście jeśli ktoś by chciał przyjechać i obejrzeć jak jego motocykl jest przechowywany to również nie ma problemu. Motocykl można raz wstawić i raz odebrać, nie ma tak że jak jest cieplejszy dzień w zimę to na przejażdżkę go weźmie i np, po 2 dniach przyjedzie znów. Motocykle były by dość mocno zabezpieczone i wyprowadzenie go to nie było by 5 min. Cena zależy od zakresu moich (obowiązków), ale od 25zł/mc (wtedy motor jest tylko przykryty i raz na 2-3 tygodnie odpalony. Każda dodatkowa czynność to wiadomo, cena lekko w górę.

 

Jest to budynek z cegieł, drzwiami z 2 zamkami i na ogrodzonym i zamkniętym terenie.

 

Mam plany związane z założeniem alarmu do garażu. (no chyba że nikt nie będzie chętny)

 

POPRAWKA, MAM 8 MIEJSC I MOŻE BĘDZIE WIĘCEJ Z CZASEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuć grilla, to będę wpadał na grilla zimowego i z Tobą odpalał (albo i nie) te motocykle ;) za darmo :smile:

nie ma to jak grill zimą :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...