Skocz do zawartości

Ramona


Ramona

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest pytanie standardowe, to jest pytanie obowiązkowe w wypadku pojawienia się nowej motocyklistki na forum :smile:

 

a i owszem - żadna Andzia ;) Ciekawa jestem czy jest jakaś Anka, która lubi jak sie do niej mówi Andzia ;)

zdjęcie zdjęcie... hmmm tylko które ;) zaraz wrzucę coś :smile:

 

 

 a i owszem, zapracowany, podziękował Panowie, że pamiętaliście o pytaniu :biggrin:

 

 

a Ty tylko o tych lodach... :P

 

Cześć Andzia (zaraz mi pewnie napisze, żeby nie mówić do niej Andzia :smile:).

No i... patrząc na powyższe, czekamy na zdjęcie Andziowe :smile:

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać i do zobaczenia. A co do zakończenia sezonu to jeszcze się nie skończył. Przedwczoraj była fajna pogoda to zrobiłem rundkę i miałem banana na gębie aż do wczoraj, niestety nie spotkałem nikogo po drodze. Dziś może tez zrobię... 

I jak to powtarzamy tutaj na forum: Nigdy nie jest za zimno na motocykl, są tylko słabo ubrani motocykliści :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać i do zobaczenia. A co do zakończenia sezonu to jeszcze się nie skończył. Przedwczoraj była fajna pogoda to zrobiłem rundkę i miałem banana na gębie aż do wczoraj, niestety nie spotkałem nikogo po drodze. Dziś może tez zrobię... 

 

I jak to powtarzamy tutaj na forum: Nigdy nie jest za zimno na motocykl, są tylko słabo ubrani motocykliści :biggrin:

Też planuję jeszcze jedną rundkę zrobić w tym tygodniu zanim wymontuję aku...

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Też planuję jeszcze jedną rundkę zrobić w tym tygodniu zanim wymontuję aku...
:blink:  :blink: co gdzie ? ja dopuki nie sprzedam Hani to tylko jak w wekend deszcze nie będzie padał to w siodło i jazda a nie ;)  :smile:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:  :blink: co gdzie ? ja dopuki nie sprzedam Hani to tylko jak w wekend deszcze nie będzie padał to w siodło i jazda a nie ;)  :smile:

wczoraj było 8 stopni to jeszcze nie tak tragicznie, zeby zrobic jakies małe kółeczko. Także, jesli w sobotę będzie jeszcze w miare ładnie to do dzieła. A jeśli nie to rozkręcam zabawki i odstawiam na zimę w spokoju!

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wczoraj było 8 stopni to jeszcze nie tak tragicznie, zeby zrobic jakies małe kółeczko.

Dziś wg mojego termometru 6 stopni a jeszcze jest czas żeby było i 10 :smile:

 

Ja chyba się w weekend skuszę na jazdę... może w spontantach zbierzmy jaką grupkę żeby nie robić offtopa?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wg mojego termometru 6 stopni a jeszcze jest czas żeby było i 10 :smile:

 

Ja chyba się w weekend skuszę na jazdę... może w spontantach zbierzmy jaką grupkę żeby nie robić offtopa?

no dziś jest 10 stopni!!!! to co jakaś rundka? można zebrać grupkę :smile:

Dziś wg mojego termometru 6 stopni a jeszcze jest czas żeby było i 10 :smile:

 

Ja chyba się w weekend skuszę na jazdę... może w spontantach zbierzmy jaką grupkę żeby nie robić offtopa?

no dziś jest 10 stopni!!!! to co jakaś rundka? można zebrać grupkę :smile:

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :smile:

 

jako Forumowy Filozof pozwolę sobie na mądrości życiowe korzystając z porywającej nomenklatury użytej w tym poscie…

 

Anno, nie liż lodów przez szybę i nie nie lataj motocyklem po lodzie (no chyba, że masz niepohamowane skłonności masochistyczne… w obu przypadkach, albo kolce w drugim :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę się oddawać obu przyjemnościom w pełni i bez przeszkód ;) także wszelkie szyby odpadają! A kolce by się niewątpliwie przydały, ale nie posiadam :sad2:

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wolę się oddawać obu przyjemnościom w pełni i bez przeszkód ;) także wszelkie szyby odpadają! A kolce by się niewątpliwie przydały, ale nie posiadam :sad2:

Dziewczyny rozwińcie ten temat :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...