Skocz do zawartości

Ramona


Ramona

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Miło mi zawitać na forum. Jestem Anka. Jeżdżę od 5lat na Hondzie CBF500. Trochę mała, ale nie mogę się z nią rozstać ; Z motocyklami od urodzenia mam "styczność" :smile: Ale czasem zadaję banalne pytania i potrzebuję rady ;)

Mimo wszystko przyda się czasem wsparcie z Waszej strony. I chętnie polatam czasami z Wami. Z okna mam widok na miejsce Waszych spotkań i od kiedy się sprowadziłam znów do Łodzi miałam ochotę dołaczyć, ale jakoś w tym sezonie czas nie pozwolił.

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :smile:

 

Nie wiem jak mogłaś wytrzymać patrząc na nas z okna, toż to jak lizanie loda przez szybę  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :pa: również się dziwię jak to zniosłaś patrząc tylko jak się wszycy zbieramy ,ja chyba bym wygryz dziurę w szybie :hihi:  do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Tak wiem ..wszyscy teraz myslą gdzie jest Jack ...bo zabrakło pytania standardowego .. :hihi:

 

Prosimy o fotke twej osoby oraz hondy  :moto:  :P

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Tak wiem ..wszyscy teraz myslą gdzie jest Jack ...bo zabrakło pytania standardowego .. :hihi:

 

Prosimy o fotke twej osoby oraz hondy  :moto:  :P

 

To nie jest pytanie standardowe, to jest pytanie obowiązkowe w wypadku pojawienia się nowej motocyklistki na forum :smile:

 

hehe jack moze zapracowany czy cosik witaj Aniu

 

 a i owszem, zapracowany, podziękował Panowie, że pamiętaliście o pytaniu :biggrin:

 

Witaj :smile:

 

Nie wiem jak mogłaś wytrzymać patrząc na nas z okna, toż to jak lizanie loda przez szybę  :hihi:

 

a Ty tylko o tych lodach... :P

 

Cześć Andzia (zaraz mi pewnie napisze, żeby nie mówić do niej Andzia :smile:).

No i... patrząc na powyższe, czekamy na zdjęcie Andziowe :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :smile:

 

Nie wiem jak mogłaś wytrzymać patrząc na nas z okna, toż to jak lizanie loda przez szybę  :hihi:

to fakt.... dobre porównanie ;)

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...