Skocz do zawartości

Suchy Recenzuje - Buty Motocyklowe Tcx S-R1


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

jak mi powiedziałeś, że napiszesz recenzje to nie wpadłam na to że to będzie elaborat :blink: - ale muszę przyznać, że pełen profesjonalizm !! 

 tekst - ŻYCIOWY - przejrzyście napisany , fotki super ...

 

ALE  .... (jako kobieta muszę się "doczepić " do pewnej dla mnie istotnej rzeczy)

 

wydaje mi się, że mankamenty tego obuwia wynikają z zbyt miękkiej skóry - powiększająca się luka nad wlotami powietrza i pomarszczona osłona ekspresu  to efekt użytkowania i "przystosowania" się obuwia do stopy no i jeszcze bardzo widoczne "załamania" skóry na bucie (wyglądają jak by miały kilka lat a nie parę miesięcy)...

Być może to tylko drobny szczegół - bo przede wszystkim tutaj  liczy się bezpieczeństwo ale czy w takim razie   delikatna skóra  zdoła "wykonać" swoją pracę? (ochronić stopy)

Ja mam buty Pumy - bez żadnej ochrony ze stopu metali i tym podobnych rzeczy ale skóra jest gruba - nie ma załamań buty wyglądają bardzo dobrze ( a chyba więcej chodzę w nich niż Ty w swoich  ;) )  pewnie nie mam co porównywać tych dwóch modeli ale może ktoś by się wypowiedział na ten temat kto ma podobny standard obuwia jak Ty ? może stworzymy "forumowski " model obuwia - jak powinien wyglądać ? gdzie i jakie zabezpieczenia się najbardziej przydają - Co WY byście "dodali" do butów motocyklowych- jak ulepszyli ?.  Chciałabym żeby dziewczyny też wypowiedziały się w tym temacie ( mamy inny punkt widzenia niż panowie ..)

 

 

aa no i proszę bez złośliwych komentarzy typu : W butach motocyklowych się jeździ a nie chodzi ... ;)

Edytowane przez Kwaśna (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ostatnio mi ktoś powiedział, że Alpina nie chciała uznać reklamacji dotyczącej PĘKNIĘTEJ  podeszwy bo "buty noszą ślady chodzenia " :biggrin:

 

a co do butów Suchego mam uwagę jako obserwator postronny:  k**wa SKRZYPIĄ NIEMIŁOSIERNIE !!! :P

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy, bardzo profesjonalnie i fajnie przygotowany tekst :smile: Dobra robota...  :smile:

Żeby za mocno nie słodzić, to też dorzucę jedno ALE... (w ramach motywacji)  ;)  

Dopytam tylko czy testowałeś jak te buty zachowują się podczas deszczu? Ze zdjęć widać, że dziurek ci tu dostatek... ;) więc pewnie jest dobra wentylacja kosztem ochrony przed wilgocią... 

Jeśli chodzi o marszczenie osłony ekspresu lub luki nad wlotem powietrza, to pewnie normalny objaw wynikający z użytkowania i wyginania skóry... W moich Alpinestars SM-X 5 klapki osłaniające zamek też uległy po jednym sezonie lekkiemu zdeformowaniu i nie wyglądają już tak idealnie...  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że wam się podoba ;) To motywuje do następnej recenzji, a w przygotowaniu kask, rękawice i kombinezon. 

 

Dopytam tylko czy testowałeś jak te buty zachowują się podczas deszczu?

 

Jak najbardziej. Kilkakrotnie trafiłem na ulewę, a zdarzyło się też jeździć, gdy kropiło. Nigdy nie miałem wilgotnej stopy po takiej jeździe, aczkolwiek trzeba przyznać, że za ciepło w nogę nie było  :hihi: Także dziurki dziurkami, ale nie są na wylot.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia super masz te buty - w Łodzi gdzieś kupowałaś ? Bo ja szukam Pumek i nie ma :sad2:

 

natomiast jeśli chodzi o wilgoć i dziurki to do skóry świetnie sprawdzają się impregnaty - ja co prawda mam zwykłe dłuższe Reeboki ale w deszcz dają radę ;) i tu Kasia, dobrze mówi o grubej porządnej skórze bo na moich nawet nie ma ryski od wrzucania jedynki :biggrin:

 

no i oczywiście Suchy spisałeś się na 5 z tą recenzją, już nie mówię o zdjęciach i każdym opisanym szczególe ale o uczciwej opinii :decayed:

"Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba załatać niszę, w której każdy wymaga opinii, a nikt nie recenzuje  :decayed:

 

Przykład, jak działa taka recenzja w sieci po wpisaniu w google frazy Buty TCX S-R1  (moja recenzja jest w TOP5, bo brakuje w sieci takich opinii)

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnik najlepszy, za to masz 6  :decayed:  i Twoje buty są ok ale to ich własne życie, czyli skrzypienie.. wrr.. w ciemno można spokojnie podążać za Tobą  WODZU :P

"Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...