Skocz do zawartości

Zimowanie Moto Magazyn Gorniak


Trybik

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam magazyn w którym juz stoja 2 motocykle. Miejsce jest ogrzewane,czyste,suche i dobrze zabezpieczone spokojnie zmieszczą sie jeszcze 4 maszyny. Zadzwoń to napewno sie dogadamy co do reszty. 501 045 200

Edytowane przez Trybik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie potrzeba przycisnie

to przestaniesz zwrazac Ówage na takie szczegUły :biggrin:

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi tu inputujesz Słodziak ;) miałem 5 z dyktand w podstawówce :biggrin:

 

a wracając do tematu, potrzeba potrzebą, a ortografia ortografią BÓlba :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trybik - w ogóle się nie przejmuj - prawie wszystkim się zdarzają takie "niedoskonałości " - jedno Ci powiem tak między nami oczywiście - Nikt nie jest wstanie przebić LUBIANEGO ;) ....

 

 a no i jeszcze jedno : - niezłą masz reklamę teraz ;) nieważne jak mówią o nas - ważne żeby nie przekręcili nazwiska .... :P

Edytowane przez Kwaśna (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa i poprawianie jego postów to już nawet moderatorzy odpuścili :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chalo, zostafcie Lóbianego w spokojó :biggrin: mnie terz się zdaża tak namazgrolić,ciężko jest nam  pisać jedną ręką i prowadzić autobus łącznie z otwieraniem drzwi drugą :hihi:.Dla nas ważne jest abyście Wy zrozumieli a pasażerowie przeżyli :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O drifcie nawet nie wspomne :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

iężko jest nam  pisać jedną ręką i prowadzić autobus łącznie z otwieraniem drzwi drugą
To "jusz" wiem dlaczego moją babcię kilka razy drzwi przytrzasnęły jak wsiadała  :decayed:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "jusz" wiem dlaczego moją babcię kilka razy drzwi przytrzasnęły jak wsiadała :decayed:

następnym razem uprzedz żeby moherową beretkę w domu zostawiła bo na Lóbianego to źle działa :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...