Jump to content

Zimowanie Moto Magazyn Gorniak

Trybik
 Share

Recommended Posts

Posiadam magazyn w którym juz stoja 2 motocykle. Miejsce jest ogrzewane,czyste,suche i dobrze zabezpieczone spokojnie zmieszczą sie jeszcze 4 maszyny. Zadzwoń to napewno sie dogadamy co do reszty. 501 045 200

Edited by Trybik (see edit history)

co mi tu inputujesz Słodziak ;) miałem 5 z dyktand w podstawówce :biggrin:

a wracając do tematu, potrzeba potrzebą, a ortografia ortografią BÓlba :biggrin:

Trybik - w ogóle się nie przejmuj - prawie wszystkim się zdarzają takie "niedoskonałości " - jedno Ci powiem tak między nami oczywiście - Nikt nie jest wstanie przebić LUBIANEGO ;) ....

a no i jeszcze jedno : - niezłą masz reklamę teraz ;) nieważne jak mówią o nas - ważne żeby nie przekręcili nazwiska .... :P

Edited by Kwaśna (see edit history)

chalo, zostafcie Lóbianego w spokojó :biggrin: mnie terz się zdaża tak namazgrolić,ciężko jest nam  pisać jedną ręką i prowadzić autobus łącznie z otwieraniem drzwi drugą :hihi:.Dla nas ważne jest abyście Wy zrozumieli a pasażerowie przeżyli :biggrin:

iężko jest nam  pisać jedną ręką i prowadzić autobus łącznie z otwieraniem drzwi drugą
To "jusz" wiem dlaczego moją babcię kilka razy drzwi przytrzasnęły jak wsiadała  :decayed:

To "jusz" wiem dlaczego moją babcię kilka razy drzwi przytrzasnęły jak wsiadała :decayed:

następnym razem uprzedz żeby moherową beretkę w domu zostawiła bo na Lóbianego to źle działa :P