Jump to content

Vlr 1800

krzysiu421
 Share

Recommended Posts

Witam.

Od 16-11-2013 jestem szczęśliwym posiadaczem VLRa, wkrótce dodam zdjęcie i pierwsze wrażenia po przejechaniu 250 km.

Po przesiadce z Voluśki, VLRowi trzeba poświęcić zdecydowanie więcej uwagi i koncentracji. Ze względu na bardzo dużą moc i szeroką oponę reaguje na każdą nierówność drogi.

To tak na gorąco pierwsze obserwacje po ostatniej w tym sezonie przejażdżce.

Obiecane zdjęcie.

VLR 1.8

Krótki opis motocykla jaki udało mi się znaleźć po 5 miesiącach poszukiwań (warto szukać i czekać)
- rocznik 2008
- przebieg 1745km
- motocykl jak widać goły
- cena- niezła! jak na taki przebieg

Czekam cierpliwie na wiosnę, do zobaczenia na drodze!

Pozdrawiam!

11-12-13 Dzisiaj dowiedziałem się że w Łodzi jest zarejestrowanych 5 sztuk VLRów.

Sezon na dobre jeszcze się nie rozpoczął, a ja już zrobiłem ponad 4000 km.

Nie taki diabeł straszny jak naczytałem się na forach. Motocykl bardzo fajnie się prowadzi, choć potrzeba do niego trochę wzrostu i siły. W końcu waży prawie 400kg.

Poza tym bez zastrzeżeń!!

Na temat spalania nie będę się wypowiadał, temat dosyć śliski. Każdy twierdzi że palą jak smoki, a mojemu do smoka trochę brakuje.   Sezon 2014 zakończyłem  z wynikiem 13 000km.         Jedyne problemy to linka sprzęgła, ( szczegóły na prywacie )       

Sezon 2015 wynik 6 700km, teraz wygląda tak.       post-2902-0-10868900-1447051482_thumb.jpg                                                                                                                                                                                                                           

Edited by krzysiu421 (see edit history)