Skocz do zawartości

Mała


Mała

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie(; jestem Ańdźka (18lat). 4 godziny temu przeszczęśliwa Anna zdała egzamin na prawo jazdy kat.A1 (czemu nie kat.A? otóż motocykle egzaminacyjne są... ciut za wysokie dla mnie, groziło glebąna skrzyżowaniach, gdybym za późno ześlizgnęła się z motocykla [ale..wszystko do wyćwiczenia]. Posiadany motocykl? to Suzuki GSX-R750 dumnie prezentujący się na półce z książkami...na motocykl w skali 1:1 zbieram mamonę. Jak znalazłam forum? na jakimś innym ktoś podał link(; Motocykle uwielbiam od zawsze, niestety w gronie moich znajomych nie ma motocyklistów i jestem sama, dlatego też wiele spraw dotyczących motocykli to czarna magia dla mnie. Mam nadzieję,że spotkam tu ludzi, którzy pomogą mi np. przy kupnie motoru, a także może znajdzie się ktośkto przygarnie mnie jako "plecak" ;))Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RyjekOcw

    35

  • Adrian-xj600

    25

  • Mała

    24

  • BykuOCW

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj. :smile: Gratuluję zdanego egzaminu. I spokojnie, na mnie egzaminacyjna Honda też za wysoka była i przechylałam się na światłach :biggrin:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czescNO to teraz grono znajomych powiększy się o nas czyli motocyklistów ;).W zakupie motocykla tez pewnie ktoś pomoże. A przygarniecie cie na plecak hmm no coz18nastke zawsze ktoś chętnie przygarnie ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;)Gratulacje zdania egzaminu :smile:

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć "Mała" ^^ a możesz napisać ile to masz wzrostu, ze nie pozwoliło ci to dosiąść większego motocykla ? :smile:

mam całe 153 cm wysokości (; czy pozostałym "parametrem" może być numer buta? jeśli się przyda to podaję, 37 ^_^ a tak poważnie, to chyba wzrost jest najważniejszy, nie wiem co się jeszcze może przydać :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rówieśniczkę :biggrin: (no prawie rówieśniczkę) Co Cię skłoniło do zapisania się na ŁFM i skąd się o nas dowiedziałaś??

chciałam poznać ludzi, którzy też uwielbiają motocykle, bo tak samej je uwielbiać to nudno (; tak jak wcześniej napisałam dowiedziałam się z jakiegoś forum (ogólnopolskiego chyba) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mała.153 to nie za dużo, będzie kłopot z doborem maszyny. A jakie masz preferencje co do typu (sport, turystyk, chopper)?Z takimi warunkami najbliżej Ci do niewielkiego chopperka szczerze mówiąc....

|'^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^|*||__
|-TEAM MONSTER ENERGY- |*||''|";\,____
|__...__...__by_Kawasaki ___|*||_|_|,,..,,,,]|
""(@)''(@)'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''(@)(@)** (@)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec moje pytanie brzmi kiedy zdjecie wrzucisz :P

aah, no nie wiem, nie wiem ;) nie lepiej w realu zobaczyć i samemu ocenić? po co sobie wzrok męczyć oglądaniem zdjęć w internecie? ;) poza tym jedno zdjęcie jest, co prawda małe, ale jest :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...