Jump to content

Prezenty / Upominki Dla Najmłodszych - Z Motywem Motocyklowym

fred89
 Share

Recommended Posts

Gwiazdka już tuż tuż ;) więc trzeba się zacząć rozglądać za prezentami :smile:

Główny problem to znalezienie prezentu dla mojej 3-miesięcznej (obecnie) Chrześnicy :smile:

Chciałbym coś związanego z motocyklami: jakieś ubranko, kocyk, podusię itp.

Ale bardzo ciężko jest coś takiego znaleźć...

Macie jakieś sklepy na oku gdzie można coś takiego dostać :smile: ???

Znam jeden sposób :biggrin:  wydziergaj ręcznie taki motyw na ubranku czy też na kocyku  ;) ..a nie na najniższej lini oporu kupić i z bani... -_-

Moje dziarganie ograniczało się do wyszywania mojego imienia na ubrankach pluszowych misiaków dla partnerki :P

I efekt zawsze był bardzo doceniany :biggrin:

Lecz motocykla nie wyhaftuję ^^... chyba, że projekt + zlecenie na haft komputerowy B)

Na szczęście dla mnie, moja ulubiona marka "KTM" :decayed: wypuszcza dużo produktów użytku codziennego także dla dzieci sygnując swoim znakiem i kolorem. Zajrzyj do PROFI na Włókniarzy, może mają tez gadgety z pod innego znaku a jak nie pozostaje Ci "KTM"  :P

https://www.google.pl/search?q=ktm+gadget+accessori&espv=210&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Xl5mUprUEYSl4AS8_YHgDg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1280&bih=699#es_sm=122&espv=210&q=ktm+baby+accesories&tbm=isch&imgdii=_

Śpiochy, pielochy, kubki niekapki...  :smile:

• 4 weeks later...
Chemiczna Malina

Mogę się podjąć zrobienia Motocyklowych hand made'ów i tak będziemy z Pudełkiem z Wizytówkami robić dla dzieciaków z DD na Motomikołaje - musiałbyś tylko określić się cenowo i mniej więcej tematycznie :-)