Jump to content

Halloween, Przebranie? ;)

Strumyk
 Share

Recommended Posts

Witam.

W najbliższym czasie wybieram się na imprezę przebieraną, szkoda mi wydawać 100-150zł na przebranie jednej nocy, gdyż za rok już i tak nie poszedł bym w tym samym ;p

Może ktoś na forum ma jakieś przebranie, maskę etc? Pożyczył bym chętnie za jakąś flaszkę czy coś :P?

Jak chcesz pożyczę Ci sexi kieckę ??? może za tranzystorka się przebierz będzie ciekawie wspólna toaleta z laskami jakieś pudrowanie noska sikanie na siedząco podarte rajstopy buty na szpilkach zawsze jakieś doświadczenie a i strój orginalny :decayed:  :laugh2:

jak coś to ja mam wampirze zęby :P

Jak chcesz pożyczę Ci sexi kieckę ??? może za tranzystorka się przebierz będzie ciekawie wspólna toaleta z laskami jakieś pudrowanie noska sikanie na siedząco podarte rajstopy buty na szpilkach zawsze jakieś doświadczenie a i strój orginalny :decayed:  :laugh2:

to jakaś sugestia co do soboty? :P

ja proponuje przebrać się za naturyste, tanio i z klasą, hehe...

to pedofil będzie jak z klasą

Mogło by być Ciekawie aczkolwiek nie dzięki ;D

Za motocyklistę, myślałem o tym ale nie przejdzie ;p Z góry mi zabronili ;p

Edited by Suchy-wolk (see edit history)

A Wy sobie jak zwykle jaja robicie :P ja mogę powiedzieć że w Łodzi na 100% jest wypożyczalnia ale nie jestem pewny gdzie ( wydaje mi się że na placu dąbrowskiego) kumpel pożyczył tam kiedyś szaty księdza ale była zabawa po szkole jak z kumplem odwoziliśmy autobusem pijanego księdza do parafii :biggrin:

A Wy sobie jak zwykle jaja robicie :P ja mogę powiedzieć że w Łodzi na 100% jest wypożyczalnia ale nie jestem pewny gdzie ( wydaje mi się że na placu dąbrowskiego) kumpel pożyczył tam kiedyś szaty księdza ale była zabawa po szkole jak z kumplem odwoziliśmy autobusem pijanego księdza do parafii :biggrin:

Jest na placu Dąbrowskiego wypożyczalnia- nazywa się Teatr Wielki.

Serio- w teatrze można wypożyczyć oraz kupić stroje. Kupno- organizują wyprzedaże jakoś raz w roku, trza zerknąć na ich stronę. A wypożyczają i owszem- ale kaucję liczą srogą.

Wypożyczalnia z niższej półki niż stroje teatralne jest na rogu Przybyszewskiego/ Przędzalniana- w tym dużym blaszaku, na piętrze.

<cool story>

Swego czasu obleciałem oba przybytki i satysfakcjonującego stroju nie znalazłem.

Zwizytowałem "odzieże używane"- bez problemu znalazłem fioletowy, długi płaszcz i żółtą kamizelę, make up twarzy zapewnił sklep dla plastyków- na Wigury, między Sienkiewicza a Piotrkowską. Mają farbki dla mimów. Koszt ok. 50 zł, a w lumpexach te ciuchy jakieś grosze.

Byłem za***istym Jokerem. Chociaż kamizel powinien być zielony.

</cool story>

Edited by TomaszVV (see edit history)

• 4 weeks later...