Skocz do zawartości

Halloween, Przebranie? ;)


Strumyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W najbliższym czasie wybieram się na imprezę przebieraną, szkoda mi wydawać 100-150zł na przebranie jednej nocy, gdyż za rok już i tak nie poszedł bym w tym samym ;p

Może ktoś na forum ma jakieś przebranie, maskę etc? Pożyczył bym chętnie za jakąś flaszkę czy coś :P?

 

 

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz pożyczę Ci sexi kieckę ??? może za tranzystorka się przebierz będzie ciekawie wspólna toaleta z laskami jakieś pudrowanie noska sikanie na siedząco podarte rajstopy buty na szpilkach zawsze jakieś doświadczenie a i strój orginalny :decayed:  :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to ja mam wampirze zęby :P


Jak chcesz pożyczę Ci sexi kieckę ??? może za tranzystorka się przebierz będzie ciekawie wspólna toaleta z laskami jakieś pudrowanie noska sikanie na siedząco podarte rajstopy buty na szpilkach zawsze jakieś doświadczenie a i strój orginalny :decayed:  :laugh2:

 

to jakaś sugestia co do soboty? :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz pożyczę Ci sexi kieckę ??? może za tranzystorka się przebierz będzie ciekawie wspólna toaleta z laskami jakieś pudrowanie noska sikanie na siedząco podarte rajstopy buty na szpilkach zawsze jakieś doświadczenie a i strój orginalny :decayed:  :laugh2:

 

Mogło by być Ciekawie aczkolwiek nie dzięki ;D

 

Za motocyklistę, myślałem o tym ale nie przejdzie ;p Z góry mi zabronili ;p

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy sobie jak zwykle jaja robicie :P ja mogę powiedzieć że w Łodzi na 100% jest wypożyczalnia ale nie jestem pewny gdzie ( wydaje mi się że na placu dąbrowskiego) kumpel pożyczył tam kiedyś szaty księdza ale była zabawa po szkole jak z kumplem odwoziliśmy autobusem pijanego księdza do parafii :biggrin:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy sobie jak zwykle jaja robicie :P ja mogę powiedzieć że w Łodzi na 100% jest wypożyczalnia ale nie jestem pewny gdzie ( wydaje mi się że na placu dąbrowskiego) kumpel pożyczył tam kiedyś szaty księdza ale była zabawa po szkole jak z kumplem odwoziliśmy autobusem pijanego księdza do parafii :biggrin:

 

Jest na placu Dąbrowskiego wypożyczalnia- nazywa się Teatr Wielki.

 

Serio- w teatrze można wypożyczyć oraz kupić stroje. Kupno- organizują wyprzedaże jakoś raz w roku, trza zerknąć na ich stronę. A wypożyczają i owszem- ale kaucję liczą srogą.

Wypożyczalnia z niższej półki niż stroje teatralne jest na rogu Przybyszewskiego/ Przędzalniana- w tym dużym blaszaku, na piętrze.

 

<cool story>

Swego czasu obleciałem oba przybytki i satysfakcjonującego stroju nie znalazłem.

Zwizytowałem "odzieże używane"- bez problemu znalazłem fioletowy, długi płaszcz i żółtą kamizelę, make up twarzy zapewnił sklep dla plastyków- na Wigury, między Sienkiewicza a Piotrkowską. Mają farbki dla mimów. Koszt ok. 50 zł, a w lumpexach te ciuchy jakieś grosze.

Byłem za***istym Jokerem. Chociaż kamizel powinien być zielony.

</cool story>

Edytowane przez TomaszVV (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...