Jump to content

Black Or White? Oto Jest Pytanie

kosmaty
 Share

Recommended Posts

siema, z racji tego że po małym szlifie chcę obkleić swoje moto to proszę was o pomoc co wybrać, czy większość białego matu z czarnymi dodatkami czy odwrotnie, jedno i drugie mi się podoba dla tego nie potrafię sam zdecydować, większość widział mojego poprzedniego gsxf-a w carbonie więc wiecie co i jak to mniej więcej wygląda :smile:

Moim zdaniem powrót do oryginału, bez takiego cudowania. Plastiku w swoim malowaniu pewnie trochę poszukasz (ale po co jest zima), a obklejanie po kosztach i tak pewnie będzie droższe, a efekt z bliska będzie gorszy.

gdzie będziesz obklejał? czy sam to robisz?

poprzedni mi w miare wyszedł wiec grzechem by było gdybym sam tego nie zrobił :smile:

Koper uwierz mi że bedzie ładnie :smile: za odmalowanie czachy i boku zapłace z 500zł a folia wyniesie mnie max 150 i pare dni roboty :smile: Poza tym chciałbym coś innego, żeby rzucał się w oczy i zdaleka bylo widać że kosmaty jedzie :P, gsxf-a sprzedałem w 3 dni tylko dla tego że był inny z pośród prawie 100 na allegro :smile:

Może przód i boki białe a ogon i pług czarny carbon :smile:

Edited by kosmaty (see edit history)

rozumiem ze to tak w temacie czarne-biale :P

rozumiem, kwestia gustu, wolny kraj itd. i nic mi do tego :smile: ale robic z moto oczojebne.. pole do gry w warcaby? nie wiem skad macie takie pomysly ;)

czarny w macie będzie ładny, prawie jak cbr ;-)

Ale tak naprawdę tobie ma się podobać. przecież i tak zrobisz po swojemu :-)