Jump to content

Naprawa Drukarki Laserowej.

piotreklodz
 Share

Recommended Posts

Nie wiem co masz za sprzęt i co jest nie tak ale niestety bardzo często nie ma to sensu... tzn. koszt nowej mniejszy niż naprawa... opisz problem i co za model?

• 2 months later...

Hp lasejet 1200

Stary trup, ale ma jedną wielką zaletę - ma śmiesznie tanie tonery i mam jeszcze dwa do wykorzystania

Naprawial go jakiś pożal się boże serwis ale chyba nic nie zrobili poza wzięciem kasy...

Objawy... brudzi kartki, drukuje jakby ze skazą... a ostatnio drukując śmierdzi topionym plastikiem - nie ejst to wina tonera jak wmawiał mi pan "znafca"

W sumie już się pogodziłem że trzeba kupic nową, ale może ktoś chciałby rekreacyjnie ją zbadać :smile:

Jeśli jesteście w trmacie drukarek, to jaką obecnie kupić żeby ceny tonerów mnie nie zrujnowały?

Z objawów też bym powiedział - wymień toner bedzie git bo drukarka sama w sobie to tylko elektronika i napęd do kasety wiec za brudzenie kartek nie odpowiada, ale może się mylę

I trzy tonery brudzą papier w ten sam sposób (również nowe nieregenerowane)?? Do tego ten smrodek jakby plastik się topił...

• 2 weeks later...

to nie wina toneru jeśli śmierdzi plastykiem i brudzi kartki zawsze tak samo to będzie uszkodzenia fusera ewentualnie wymiana grzałki i folii fusera

jeśli kolega chce mogę sprawdzić i naprawić 

Z objawów też bym powiedział - wymień toner bedzie git bo drukarka sama w sobie to tylko elektronika i napęd do kasety wiec za brudzenie kartek nie odpowiada, ale może się mylę

nie tak dokładnie że sama elektronika :P jest fuser i laser , rolki , zębatki no ale nie ważne :smile:

• 7 months later...