Jump to content

Weź Pan/i Kota!

Julka
 Share

Recommended Posts

Moja rozwiązła seksualnie kotka w sobotę przedstawiła mi swoje nowe potomstwo, przyprowadzając trzy małe potwory pod mój próg. W związku z tym, że to nie pierwsza taka akcja w jej wykonaniu, mam teraz w domu 6 (słownie: sześć) kotów. Generalnie nie cierpię kotów, więc jeśli ktoś chciałby przygarnąć małego, burego dzikusa, którego dałam radę złapać tylko w skórzanej rękawiczce i przy odrobinie serca i cierpliwości zrobić z niego normalnego kota, dajcie znać.

Tak mniej więcej to to wygląda:
flm_1381747145__dsc06409.jpg

Oprócz tego ze zdjęcia, są jeszcze dwa podobne, ale na razie straciłam cierpliwość do wyłapywania tego stada. 

Ha ha ha to w przeciwieństwie do mnie ja uwielbiam koty mam śliczną rudą kotkę ale nie znosi konkurencji :whip: czasem emigruje ale na szczęście się nie rozmnaża :P jak nie chcesz  takich niespodzianek to mamy pomocnego weterynarza na forum :decayed:

Ha ha ha to w przeciwieństwie do mnie ja uwielbiam koty mam śliczną rudą kotkę ale nie znosi konkurencji :whip: czasem emigruje ale na szczęście się nie rozmnaża :P jak nie chcesz  takich niespodzianek to mamy pomocnego weterynarza na forum :decayed:

taaaa proponuje hotel i darmową sterylizację ...

nic tylko korzystać :P

jak nie chcesz  takich niespodzianek to mamy pomocnego weterynarza na forum

Problem w tym, że kotka oprócz nas ma jeszcze starszą panią, która na sterylizację się nie za bardzo godzi, ale w obliczu tego sajgonu, który tworzą te potwory musi ulec. Jestem przed poważną rozmową w tej sprawie.

Kot numer dwa (okazało się, że jednak ma parcie na szkło) - ktoś coś?

flm_1381832521__zdjecie0637.jpg

Edited by Julka (see edit history)

Nie no, sterylizacja koniecznie! Tu nie ma co negocjować. To kwestia odpowiedzialności za tego kota i za wszystkie potencjalne kociaki które z tego braku sterylizacji będą. 

Za duzo juz jest kotów bez domów.

Problem w tym, że kotka oprócz nas ma jeszcze starszą panią, która na sterylizację się nie za bardzo godzi, ale w obliczu tego sajgonu, który tworzą te potwory musi ulec. Jestem przed poważną rozmową w tej sprawie.

Kot numer dwa (okazało się, że jednak ma parcie na szkło) - ktoś coś?

flm_1381832521__zdjecie0637.jpg

no tygrysss! :smile:

urodzony morderca, uszy położył, żeby opóźnić wykrycie przez ofiarę, gotowy do akcji, głęboko w oczach widzisz własną śmierć...

albo po prostu ktoś go tak mocno trzyma, że na chwilę stracił oddech i obmyśla zemstę

zaraz po zrobieniu zdjęcia uciekał na skróty przez żyrandol i zasłonkę?

trzymany przez doktor samo ZŁOO

Ja pierdyle! Z tego drugiego to prawdziwy diobeł :smile:  Ze ślepi ŚMIERĆ I ZNISZCZENIE! :P

Moja odwala podobne akcje. Lubi skoki na boki, i właśnie szykuje mi się kolejna wesoła gromadka... na 90% będą czarne... może ktoś już coś? :biggrin: zbieram zamówienia na małe "czorne jak smoła" kociambry ;) ostatnio miałem 4 teraz stawiam na podobną frekwencję

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ale może zainteresowaliby się hodowcy węży?

Umówmy się, że nie cierpię kotów, ale nie aż tak, żeby zrobić z nich pokarm dla węży :ohmy2:

Up!

Koty nadal szukają domu, nadal są trzy. Chyba, że ktoś chce dorosłego - kolejne trzy do wyboru.

Share

• Create New...