Jump to content

Honda Cbr 125R

Guest SobolQ
 Share

Recommended Posts

W żeczywistości nie jest taka drobniutka :smile: Sprawuję się bardzo dobrz, pali 2,5/3 l. Była sprowadzona z Niemiec i nadal jest na dwóch blokadach, gdzie niby ograniczenie do 80km/h, a śmigałem już 95 :biggrin: Na początku nowego sezonu planuję zdjąć blokady, tylko nie wiem czy sam sobie poradzę :smile:

W żeczywistości nie jest taka drobniutka :smile: Sprawuję się bardzo dobrz, pali 2,5/3 l. Była sprowadzona z Niemiec i nadal jest na dwóch blokadach, gdzie niby ograniczenie do 80km/h, a śmigałem już 95 :biggrin: Na początku nowego sezonu planuję zdjąć blokady, tylko nie wiem czy sam sobie poradzę :smile:

Jaką masz wersję JC34? to się dowiemy jaką blokadę ma :smile:

SobolQ - przednie kierunki nie są seryjne :P

Tak, wiem że nie są seryje.

Toż to musiała przejś bardzo mocną przygodę ;p

Miała lekki szlif prawej strony niestety, ale tylko szlif :smile: Nic poważnego.

Ale teraz i tak muszę nowe kupić, gdyż moja siostra wywaliła się, znaczy jechała no i jak to na wsi jakieś dzieci prowadziły krowy, siostra zwolniła i jechała około 30km/h i ostatnia krowa wyszła jej tuż przed motocykl, zahamowała koła zbloczyły i przewróciła się ;/ no niestety.

• 2 months later...

Widać że dzwona zaliczyła :/

Zastanawia mnie po czym to poznałeś pomijając wspomniane nie seryjne kierunki ;)