Jump to content

Skradziono Cross/enduro Suzuki Ts

Strumyk
 Share

Recommended Posts

Witam.

Rzecz o tyle mało fajna że było to moje pierwsze moto którym jeździłem jeszcze za czasów "gówniarstwa". Była tu Suza TS50 z przerobionymi tłokami itd ;p

Skradziono ją w czwartek w Lipcach Reymontowskich na stacji kolejowej. Rzecz o tyle śmieszna że tego dnia byliśmy tam u Marty na ognisku :P Moto było przypięte do jakiegoś znaku linką. Prawdopodobnie ktoś ją upatrzył gdyż młodzieniec ją dosiadający dojeżdżał nią na stacje by iść na pociąg.

Kolor biały, minimalnie modyfikowana jeszcze za moich czasów tj. naklejki n1surf, dodatkowe podnóżki, kuferek, itp

Oczywiście zamieszczę więcej informacji jak i jakieś zdjęcie ale to dopiero gdy znajdę numery VIN itd.

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie proszę o info.

Suzuki TS 1993 (HUSTLER)

Nr nadwozia: 5A11A-127471

Nr silnika: A109-127469

Aktualna rejestracja: EBR Y63

58274694063066949855.jpg85276628171131548985.jpg

Zdjęcia na których mało widać Suzę ale lepszych nie mogę znaleźć :sad2:

PS przepraszam za bałagan związany z dużymi zdjęciami itp ale może ktoś z przejeżdżających wtedy na ognisko coś widział.

Edited by Strumyk (see edit history)

Cholera jasna !! Znam to moto i wczoraj moje najmłodsze dziecko coś mówiło o kradzieży ale myślałam że żartuje :sad2:

Tylko on to moto stawiał zaraz przy wejściu na peron a nie na stacji benzynowej

Edited by Thebestof78 (see edit history)

Aaa to może chodziło o stację kolejową. Źle zrozumiałem przez telefon. Moje pierwsze moto ;( To przez nie się wkręciłem w moto moto :sad2: Powiesić za jajka złodzieja! agrrr..