Skocz do zawartości

Skradziono Cross/enduro Suzuki Ts


Strumyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Rzecz o tyle mało fajna że było to moje pierwsze moto którym jeździłem jeszcze za czasów "gówniarstwa". Była tu Suza TS50 z przerobionymi tłokami itd ;p

Skradziono ją w czwartek w Lipcach Reymontowskich na stacji kolejowej. Rzecz o tyle śmieszna że tego dnia byliśmy tam u Marty na ognisku :P Moto było przypięte do jakiegoś znaku linką. Prawdopodobnie ktoś ją upatrzył gdyż młodzieniec ją dosiadający dojeżdżał nią na stacje by iść na pociąg.

Kolor biały, minimalnie modyfikowana jeszcze za moich czasów tj. naklejki n1surf, dodatkowe podnóżki, kuferek, itp

 

Oczywiście zamieszczę więcej informacji jak i jakieś zdjęcie ale to dopiero gdy znajdę numery VIN itd.

 

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie proszę o info.

 

 

Suzuki TS 1993 (HUSTLER)

Nr nadwozia: 5A11A-127471

Nr silnika: A109-127469

Aktualna rejestracja: EBR Y63

 

58274694063066949855.jpg85276628171131548985.jpg

 

Zdjęcia na których mało widać Suzę ale lepszych nie mogę znaleźć :sad2:

 

PS przepraszam za bałagan związany z dużymi zdjęciami itp ale może ktoś z przejeżdżających wtedy na ognisko coś widział.

Edytowane przez Strumyk (wyświetl historię edycji)

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna !! Znam to moto i wczoraj moje najmłodsze dziecko coś mówiło o kradzieży ale myślałam że żartuje :sad2:

Tylko on to moto stawiał zaraz przy wejściu na peron a nie na stacji benzynowej

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa to może chodziło o stację kolejową. Źle zrozumiałem przez telefon. Moje pierwsze moto ;( To przez nie się wkręciłem w moto moto :sad2: Powiesić za jajka złodzieja! agrrr..

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...