Jump to content

Zaproszenie Na Ślub 12.10.2013 - Łódź

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

W imieniu przyszłej młodej pary zapraszam na obstawę ślubną 12 października 2013 (sobota) naszego forumowego użytkownika @Jaro z Anią

Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła ul.Nawrot 104/Przędzalniana
Godzina Mszy Św. - 16.00
Godzina spotkania motocyklistów - 15.10 przy domu panny młodej Politechniki 44 - patrz MAPKA

Prawdopodobnie się wstydzą nas zaprosić tutaj oficjalnie, iż zmuszeni byli jakiś czas temu pozbyć się motocykla, ale zapewniają, że wrócą do jazdy jednośladem jak najszybciej się da także zróbmy im tą niespodziankę i zróbmy mały hałas  :riding:

Sala weselna jest w Andrespolu

To wszystko co wiem na ten temat i także dzisiaj się o tym dowiedziałem, także szykować maszyny na jutro ;)

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

Nie no, na taki iwent, to trzeba dojechać!! Co prawda prosto po pracy, ale BĘDĘ!! :smile: Proszę odhaczyć mnie na liście "check" :smile:

Suchy daj mi nazć na koma godzie będziecie bo ja o 16 kończę prace :/ ale stane na głowie by przyjechać :biggrin: mam za blisko z pracy by się nie pojawić :P

Edited by Zdunek22 (see edit history)

Wrrry!!! Ja dzisiaj ciężko pracuje więc tylko mogę obserwować temat z forum. Udanej obstawki życzę, takiej jaka była wczoraj u Sary i Rafała.

wpadnę na bank ale o 16.00 do Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła ul.Nawrot 104/Przędzalniana bo wcześniej  nie dam rady  :smile: 

Najlepszego! Niestety musiałem się szybciutko spod kościoła zawinąć ale mam nadzieję, że dalsza część imprezy była równie udana

Obstawa była udana - pomijając kolesia z Insigny który nie lubi jednośladów chyba. Wyjeżdżając z Łodzi załapałem się jeszcze na drugą obstawę wesela :biggrin: (pozdrawiam chłopaków bo szybko się zawinęli potem).

Najlepsze jest palonko na końcu filmu 

Koniec sezonu się zbliża więc opon nie szkoda :P 

Najlepszego dla Młodej Pary :biggrin: