Jump to content

Zakończenie Sezonu "grupy Uć" 05.10.2013

KrzysiekP
 Share

Recommended Posts

blv0.png

Serdecznie zapraszam na zakończenie sezonu wprawdzie skuterowego "Grupy Uć".

Troszkę późno o tym informuje ale zawsze lepiej późno niż wcale. :smile:
Nie sugerujcie się, że grupy skuterowej z tego względu, że na zakończenia czy też rozpoczęcia

przyjeżdżają również motocykle najczęściej jednak do pojemności 125ccm.

Przy wjeździe jest pobierana dobrowolna opłata 5zł, lecz oczywiście nie na nic mianowicie konkurencje:

arrow.pngkonkurs zdolności kierowców na wyznaczonej trasie, opracowanej wspólnie z Automobilklubem Łódzkim

arrow.pngwyścigi z podziałem na pojemności i tuning

arrow.pngrzut oponą - wymiennie wałem korbowym :P

arrow.pngkonkurs z wiedzy Prawa o Ruchu Drogowym

arrow.pngMile widziane inne propozycje - jesteśmy otwarci :smile:

Do trzecich miejsc są przewidziane nagrody i nie można powiedzieć, że złe bo każdego roku do wygrania były to:

Zestawy kluczy płaskich

Szampony z woskiem i gąbeczką :P

Latarki

Śrubokręty

Może się wydawać, że takie pierdoły co nie zmienia faktu, że na pewno przewyższają wartość pięciu złotych a są to z reguły rzeczy przydatne. :smile:

Wprawdzie trochę późno, lecz mam nadzieję na dużą frekwencję, na pewno nie będziecie żałować :smile:

(Na plakacie są to zdjęcia z imprez właśnie owej grupy Uć)

Jak cos zalatuje automobilklubem lodzkim i jeszcze wymaga wplacenia jakiejkolwiek kasy to omijalbym to bardzo szerokim lukiem.... Sorry...

Edited by piotreklodz (see edit history)

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Jak cos zalatuje automobilklubem lodzkim i jeszcze wymaga wplacenia jakiejkolwiek kasy to omijalbym to bardzo szerokim lukiem.... Sorry...

5 zł jest pobierany od każdego kto chcę brać udział w konkurencjach, przecież za coś trzeba kupić nagrody dla uczestników ;)) Za darmo nic nie dają.

5 zł jest pobierany od każdego kto chcę brać udział w konkurencjach, przecież za coś trzeba kupić nagrody dla uczestników ;)) Za darmo nic nie

Spoko impreza, jeżeli chodzi o kasę to za 5zł kiedyś wygrałem tam Motula 5100 1l to chyba się opłacało :biggrin: teraz czekać na rozpoczęcie :smile:

W sumie to tam nic z automobilklubu nie było, tylko nasza grupa organizowała. A to 5zł, wszyscy się tego czepiają, na to w ogóle nie trzeba patrzeć, wszystko jest za darmo, wjazd, konkurencje co tam będzie, to piątka jest symbolicznie taką zrzutką na nagrody jak ktoś chce coś wygrać poza dyplomem :smile: Nie ma co się spinać, było całkiem miło.