Jump to content

Zaproszenie Na Ślub 11.10.2013 (Piątek) - Sara I Rafał

Master
 Share

Recommended Posts

qujn.jpg

Witam Was serdecznie.

Razem z moją przyszłą żoną, Sarą chcielibyśmy zaprosić Was na nasz ślub, który odbędzie się 11 października (tak, to JEST piątek :smile: ) o godz. 16:15 w Archikatedrze Łodzkiej.
Jeśli chcielibyście nam towarzyszyć w tym ważnym dla nas dniu, serdecznie zapraszamy :smile:

Miło nam będzie, jeśli zaczniecie z nami podróż z Chojen do Katedry na Piotrkowskiej, a następnie po uroczystości zaślubin (bez mszy :smile: ) do Dworu Artusa.
Planowana trasa przejazdu: http://goo.gl/maps/P7Igt .
Wkrótce po ślubie pojawi się na YouTubie kolejny filmik z eskortą ślubną, tak więc im nas więcej, tym lepiej :smile:

A tymczasem zapraszam na mini zaproszenie filmowe :smile:

Standardowo dla towarzyszących nam motocyklistów przewidujemy płynne upominki :smile:

Pozdrawiamy i zapraszamy,
Sara i Rafał.

Fajny filmik..jak mi się wyklaruje praca w sensownych godzinach to też postaram się zawitać

kolejne ciekawe zaproszenie na obstawę ślubną  ^_^ jeśli oczywiście pogoda pozwoli to będę  :riding:

Super zaproszenie ,oczywiście jeżeli nie będzie gradobicia,oraz jakiegoś ciężkiego kataklizmu to również chętnie zawitam :smile:

Zaproszenie przyjęte.
Pogoda zaklepana.
Priorytet ustawiony, robota na plan drugi !!!

p.s. fajnie jest wstawac po jedenastej .... Lucky bastards !!!

Rewelacyjne zaproszenie, chętnie bym się pojawił, ale zapewne do 16 w pracy, więc to mnie zatrzyma ...

Świetny pomysł

Czyli w piątek robimy motocyklową masę krytyczną ??? ;)

Postaram się urwać z roboty bo zapowiada się fajnie

Hehe, Harlem Shake był totalnym spontanem :smile: Miało się skończyć tylko na ustawieniu motocykli w serce, a wyszło... jak wyszło :biggrin: Mina i reakcja matki małego dziecka pod Katedrą - bezcenna :biggrin: Dziecko pod pachę i w tył zwrot :biggrin:

Edited by Master (see edit history)

Godzina trochę podła dla ludzi pracy... tak czy inaczej postaram się odpracować te 2 godzinki tak, by o 14;00 w piątek już być wolnym. Jesli się uda jestem z wami. Wielki plus za film, w sumie to same znajome motocykle :biggrin:

A mam pytanie o której chcecie ruszyć z Chojen ?

Właśnie ja też bym chciał ruszyć z wami z chojen