Skocz do zawartości

Yamaha Mt-03


Patrycja

Rekomendowane odpowiedzi

no tak. Trochę dziwne, że stelaż sprzedany do Twojego moto, wytrzymuje tylko 120 km/h. Tyle to może być do mojego, bo ze stromej górki, może go rozpędzę do 130. A taka prędkość była zapisana w warunkach gwarancji? Stelaże do mojego nie miały zapisanych żadnych prędkości, ale i te prędkości są żadne ;) Bo ja to bym poszła do Rzecznika, jakbym wydała parę stówek, a towar by się rozleciał. Z reklamacjami, to już nie chce mi się nawet o tym myśleć.

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, to lubię. Załącznik do załącznika, do załącznika aneksowanego załącznikiem. Ja rzadko czytam dodatkowe papierki, ale wychodzi, że trzeba czytać wszystko. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.pngA co by nie było za bardzo off top. Też uważasz, że:

jednocylindrowy silnik o dużej pojemności będzie pracował jak wiaderko gwoździ

?

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie jak wiaderko gwożdzi ;)Maciek z tego co mi wiadomo jeszcze nie jeździł na singlu więc przyjmuje opinie obiegowe.Osobiście uwarzam że praca singla jest ok, choć przenosi on napewno większe drgania niż wielo cylindrowy silnik.Wcale to jednak nie znaczy że drgania muszą być przenoszone na motocykl.Wszysko zależy od rozwiązań technicznych danego modelu.Niestety miałem przyjemność jeżdzić tylko MT-01, a zracji że to zupełnie odmienne motocykle nie chce tworzyć herezji na temat MT-03.Uwarzam jednak że dla Ciebie zdecydowanie lepszy będzie singiel, a to z nasępujących powodów.Motocykle z takimi silnikami mają znacznie bardziej zwartą budowe, są lżejsze, lepiej wywarzone, przez co przyjemniejsze w prowadzeniu i bardziej zwinne.A myśle że w Twoim przypadku są to argumęty których nie pominiesz przy wyborze.Jeśli chcesz poznać różnice w charakterystyce pracy silników z 1,2,3 czy 4-ma cylindrami polecam artykuł z 11 numeru motyocykla pod tytułem "Cztery drogi do celu"(Twin ,singiel czy rzędówka )Jeśli niemasz tego numeru chętnie Ci porzycze.Info na priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle z takimi silnikami mają znacznie bardziej zwartą budowe, są lżejsze, lepiej wywarzone, przez co przyjemniejsze w prowadzeniu i bardziej zwinne.

I tak mi pasuje. :smile: Szkoda, że tak ich mało. Szansa zobaczenia na żywo niska. Ale może z czasem jak ceny spadną, to pojawi się ich więcej.

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W woj. łódzkim nie było (chyba, że przegapiłam) i nie ma ofert. Jak się jakaś trafi, to może i podjadę zobaczyć ją na żywo. :smile:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwało bo kufry nie do takich prędkości są.Ja jak dotąd jeździłem z torbami i też spokojnie dawały radę i byłem/jestem z nich zadowolony. Trochę na starość ;-) postanowiłem założyć stelaż pod kufer centralny, bocznych na pewno nie będę montował - robi się wielka szafa z motocykla i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Smialo kupuj mt03. Niestety nigdy nia nie jezdzilem ale ostatnio przesiadlem sie z gixa na Yamahe xtx ,ktora ma ten sam silnik co mt03. Tez bylem pelen obaw ale silnik jest super ,ciagnie od samego dolu, fajnie pracuje, czesto slychac strzaly z wydechu:) na dzwiek singla wszyscy glowy odwracaja bo malo tego u nas jezdzi:) spalanie po gixie bajka ,w miescie niecale 6L przy jezdzie zdecdowanie dynamicznej:p wibracje moze troszke czuc, ale nie ma tragedii, po 150 km nie drze schodzac z moto:) gdzies tez znalazlem info ze na xtx jezdza kurierzy w Londynie stad wniosek ze silnik raczej trwaly, czytalem tez ze przebiegi rzedy 100-150 tys. Km to nie jakis wyczyn. Zmiana oleju co 10tys takze tez nie ma tragedii.

Z czystym sumieniem polecam silnik, jak dla mnie bajka:)

Edytowane przez SMmaciek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Patrycja  jak już  to bierz MT01  przyjemność na długie lata

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...