Skocz do zawartości

Gs 500-Wymiana Klocków Hamulcowych


master611

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mógłby ktoś mi napisać krok po kroku albo podesłać jakiś film jak wymienić klocki hamulcowe z przodu w gs 500?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy lepszy filmik. Zasada w każdym motocyklu podobna lub ta sama:

 

http://youtu.be/Fe2G-detbbo

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już piszesz ten sam temat na dwóch forach (w tym, że na gs500 wystarczyło użyć "szukaj"),
to chociaż podpisz, że temat do zamknięcia jak już otrzymasz odpowiedź   -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prubuj,nikt tego nie zabrania,ale uczyć się na układzie hamulcowym?

 

 

Sobol nie przesadzaj z wymianą klocków, że to coś strasznie trudnego. Robi się to z zamkniętymi oczami przecież...

a w gsie jest jak dobrze pamietam jedna tarcza to juz w ogole lajt robota.

PS. młody jak chcesz to mogę Ci pomóc z wymianą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana klocków jest bardzo prosta tyle, że logika nakazywałaby wyczyścić również porządnie zaciski i odpowietrzyć dobrze układ. Niby też nie jest to mega trudne, a jednak diabeł tkwi w szczegółach... Dlatego mnóstwo ludzi tylko wymienia klocki, a potem się dziwią, że w większości sprzętów są tarcze do wymiany, jak tłoczki nie pracowały prawidłowo... Oszczędzamy na wymianie klocków a potem bulimy 10 razy tyle za każdą nową tarczę :sad2:

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

udalo mi sie wymienic klocki, przeczyscic wszystko etc...postanowilem wymienic tez plyn hamulcowy, ale nie moge teraz odpowietrzyc hamulca,jakies propozycje? moge liczyc na pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki,jutro sprobuje

ciekawosc nie dala mi spokoju i poszedlem sprobowac,udalo sie ;p dzieki wielkie kazek! do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...