Jump to content

Suzuki Gsx-R 750 K7 - Łańcut | Nie Polecam


Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

thumb_flm_1380452775__k7_1.jpg

 

thumb_flm_1380452793__k7_2.jpg

 

Wracając z oględzin poprzedniego motocykla i będąc zdesperowanym i tym samym zirytowanym, że od 3 w nocy jestem na nogach i jeszcze nie znalazłem motocykla dla siebie, postanowiłem zajrzeć do kolejnego "uczciwego sprzedawcy" obok Rzeszowa (miałem po drodze do domu).

 

Na aukcjach motocykl piękny, kilkanaście zdjęć i wszystkie przebarwione lub wstawione stare - jak się okazało. Moim oczom ukazał się szrot! Każda owiewka była popękana, poklejona, w przedniej czaszy brakowało wypełnień wlotu powietrza (takich siateczek), a każda część w tym motocyklu sprawiała wrażenie jakby nie była do tej maszyny. Białe ohydne przewody w oplocie, zmienione rączki kierownicy na "sportowe", niespasowane siedzenie i nie od tego modelu, a także klosze kierunkowskazów obklejone w niebieską folię. Wydech luźny, sety luźne - szkoda czasu. Wszędzie rysy, rama powycierana, brak zaślepek i śrub w kilku miejscach. Wersja USA. Nie miałem ochoty się nawet przejechać, wyszedłem po 5-minutach oglądania.

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Suchy, potwierdziły się moje przypuszczenia odnośnie tej sztuki (o czym rozmawialiśmy) - że to może być gówno :P Całe szczęście, że tylko przy okazji miałeś możliwość obejrzenia kolejnego parcha a nie musiałeś specjalnie jechać ;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...