Skocz do zawartości

Ducati Diavel Amg - Śliczny, Szybki, Mocny, Prawie Nowy...


ciesu

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając zawartość Allegro natknąłem się na taki egzemplarz:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3581200471

 

 

Według mnie jest śliczny, ma 170 KM, więc zapewne jest też bardzo szybki :-) Zresztą jego rejestracja mówi sama za siebie!!!

Wątpię, żeby kiedykolwiek było mnie stać na taki egzemplarz, ale pomarzyć można hehe

 

 

Co Wy myślicie o tej marce?? Miał ktoś okazję czymś takim pojeździć?? A może u nas na forum są właściciele takich cacuszek??

 

Pozdrawiam wszystkich...

post-244-0-00888800-1380279909_thumb.jpg

Burek 400 K3:
icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się Diavel zanim go nie zobaczyłem na żywo na targach w stolicy. Straszna krowa. Całe uwielbienie dla tej maszyny znikło raz dwa ;)

Za to Panigale... mmmmmm

SBK-1199-Panigale-R_2013_Studio_H01_1920

SBK-1199-Panigale-R_2013_Studio_D01_1920

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny to mało powiedziane. Jest po prostu przepiękny :smile: .   

 

Na pewno ktoś z Łodzi takiego ma lub miał (ale w czarnym malowaniu)bo widziałem go wiosną na łódzkich blachach wyjeżdżającego z Portu Łódź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma gościu czarno czerwonego, starszy facet, ale dopóki nie usiadłem na niego to mi się podobał, strasznie cięzki sprzęt i bliżej mu do choppera niż do jakiegoś streeta czy chu.., wie do czego, ładnie to on jest wykonany, robiłem sesję w liberty tego motocykla to obejrzałem go z baaardzo dokładnie. tu galeria http://motocykle-lodz.pl/gallery/album/426-ducati-diavel-dla-motogenpl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl ma swój urok. Nie dla każdego ;) Coś pokroju Yamahy V-max. Widziałem jak śmigali panowie 3 maszynami na Włókniarzy. Piękny dźwięk, moc musi być bo jak ruszyli ze świateł to z piskiem opon hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...