Skocz do zawartości

Zakończenie Sezonu Dłutów 13.10.2013


żyszk

Rekomendowane odpowiedzi

nooo a potem pojedziemy na tarasy widokowe koło Lipiec i odprowadzimy TheBest do domu :biggrin:

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta w Aleksie też jest za***isty taras widokowy Bestka przylecisz do nas czy lecisz na port 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taras widokowy w Aleksie obejrzymy w następny weekend :smile: chylon nie wyrobię się do Aleksa więc jadę prosto do portu o ile utrzyma się pogoda

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za info. do zobaczenia

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak świeci, że aż kilka kropel spadło mi na okna :sad2: Nie mniej jednak idę do garażu wyciągać maszynę i w drogę  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe info milicja wymyśliła nam cuda więc przed przejazdem zostanie odczytany regulamin :news:  iż aż że ponieważ bo  w kolumnie mogą jechać tylko ci którzy mają prawo jazdy ubezpieczenie i przegląd jedziemy w parach ci którzy się nie dostosują mogą mieć problem z MO :busted_cop:  przejazd o długości koło 15 km 

 ps: Jak nie musicie to nie tankujcie w Dłutowie, jakość paliwa pozostawia dużo do życzenia  :doofywave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z koleżanek lub kolegów wracających w kierunku Pabianic i przejeżdżających przez Dłutów około 16 znalazł może rękawice motocyklowe w damskim rozmiarze. Rękawice spadły z motoru na odcinku od stacji benzynowej + jakieś 100-200 m (pod górkę). Koleżanka tankowała i tak była zaaferowana przystojnym obsługującym stację, że zapomniała zdjąć rękawic z zadupka i założyć na ręce. Zatrzymaliśmy się po ok 500 m, wróciliśmy na stację i obejrzeliśmy nagranie z monitoringu, rękawice odjechały na zadupku. Jeździliśmy z godzinę wzdłuż drogi ale ich nie było więc ktoś musiał je podnieść w międzyczasie. Jeśli ktoś je znalazł, koleżanka będzie wdzięczna za zwrot. :smile:

|'^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^|*||__
|-TEAM MONSTER ENERGY- |*||''|";\,____
|__...__...__by_Kawasaki ___|*||_|_|,,..,,,,]|
""(@)''(@)'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''(@)(@)** (@)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłam w Dłutowie i powiem wam, że baardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ilość motocykli, nawaliło nas tam konkretnie :biggrin:

Ogólnie było jedwabiście :dance:

Kto wie, może w przyszłym roku zaliczę i rozpoczęcie sezonu :smile:

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że to zasługa łódzkiego forum motocykle z łodzi dopisały było fajnie do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość nie powala (co najwyżej negatywnie :P ), bo picasa niestety pięknie skiepszcza zdjęcia.

No ale cóż... a nuż się ktoś w tłumie odnajdzie B)

 

https://picasaweb.google.com/polna.stokrotka/ZakonczenieSezonuMotocyklowegoDUtow13102013#

LwG!

If you think you don't need a helmet, you probably don't.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...