Jump to content

Zakończenie Sezonu Dłutów 13.10.2013

żyszk
 Share

Recommended Posts

Dzięki i na to zakończenie bym chętnie pojechała rozpoczęcie było w dechę nawet z księdzem się zapoznałam razem z koleżanką Asią bu ha ha nie tak jak w Zgierzu wrzeszczący stary pryk(ksiądz) który wyganiał motocyklistów z mszy organizowanej dla nich masakra :whip: W Dłutowie  był przepyszny chlebek i bardzo mili organizatorzy byle pogoda dopisała :smile:

może podjadę jak pogoda dopisze, jakieś szczegóły wgl?

szczegóły będą podane jak już na sto procent wszystko będzie ustalone a teraz nie chce wprowadzac w błąd

ZAKOŃCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2013

DKM Dłutów zaprasza wszystkich chętnych na zakończenie sezonu motocyklowego 2013.

Impreza odbędzie się 13 pażdziernika 2013 godz.14.00 na placu przed Kościołem w Dłutowie.

W programie:

- godz. 14.00 - modlitwa za szczęśliwe zakończenie sezonu 2013;

- spotkanie integracyjne – przejazd wszystkich zebranych do Środowiskowego Domu Samopomocy w Drzewocinach

Lazy An (anetaisuzi)

No to i ja się wreszcie pojawię prawko wreszcie zdane jazda opanowana w miarę więc do zobaczenia

Zakończenie sezonu z DKM- Dłutów odbędzie się 13 października serdecznie wszystkich zapraszamy :cheers:
ps: dokładniejsze info bliżej terminu :decayed:

dobra, już znalazłam szczegóły

Edited by demonia (see edit history)

Dzięki i na to zakończenie bym chętnie pojechała rozpoczęcie było w dechę nawet z księdzem się zapoznałam razem z koleżanką Asią bu ha ha nie tak jak w Zgierzu wrzeszczący stary pryk(ksiądz) który wyganiał motocyklistów z mszy organizowanej dla nich masakra :whip: W Dłutowie  był przepyszny chlebek i bardzo mili organizatorzy byle pogoda dopisała :smile:

Też mam Bandita...Może kiedyś się "zderzymy" gdzieś na mieście albo jakimś spocie :smile: Mało już tych Bandziorków w okolicy :unsure:  Wszędzie te szlifierki :unsure:

Też mam Bandita...Może kiedyś się "zderzymy" gdzieś na mieście albo jakimś spocie :smile: Mało już tych Bandziorków w okolicy :unsure:  Wszędzie te szlifierki :unsure:

no takich bandziorów jak masz ty to ja znam 5 co najmniej :smile: