Skocz do zawartości

Honda Deauville Ntv 650


marol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się czy oprócz mnie ktoś jeszcze jeździ Deauvillem po Łodzi, wydawało mi się że jakaś kiedyś mi mignął ale nie jestem pewien. To mój pierwszy motorek i choć nie mam porównania dla mnie jest super. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Motocykl oczywiscie calkiem do rzeczy choc podobno dla niektorych nuda... Ja mimo wszystko cenie w nim wygode, znikome spalanie no i to, ze podczas przyspieszania w okolice licznikowych 200stu, daje do zrozumienia, ze nie sa to jego ulubione predkosci... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

Pozdrawia czarna 700tka ze srodmiescia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Siema, ja dopiero teraz odpowiadam, bo niedawno zawitałem na forum. Deauvilką jeżdżę od trzech lat - też mój pierwszy motocykl. Według mnie - zacny :smile: Pozdrawiam z Zarzewa :smile:

! somos la revolucion !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jacek. Na mojej niestety pod koniec zeszłego sezonu miałem małego szlifa, ale rama i reszta najistotniejszych rzeczy była ok, także ją naprawiłem i śmigam dalej. Miałem obawy co do dostępności używanych części ale nie było tak źle. Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze, lewa w górę:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie tak samo - jesień 2011 - pierwsza - na szczęście niegroźna - gleba ... w efekcie której najbardziej ucierpiała czacha motocykla ... Drogie to cholerstwo - nawet na Allegro, więc nie wiem czy jednak nie będę kleił, zobaczymy ... :smile: Pzdr.

! somos la revolucion !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć,

 

Że tak poczytałem.

Byłem na jej starszej siostrze :decayed: Paneuropan, bardzo dobra wielkość jak dla mnie, pytanko jak się siedzi na NTVce na dłuższą trasę? Jestem wysoki i szukam moto o wyższym siedzisku, większej owiewce, bo zazwyczaj działam jak żagiel na wietrze :biggrin: Co do silników, rzeczywiście nie jest to moto do przekraczania granic, ale właśnie dlatego takiego szukam, bo to będzie mój "dziewiczy rejs" w tym sezonie. Jakbyście widzieli do kupienia, chętnie zobaczę, pogadam, spotkam się, wymienimy opinie poglądy itp. itd.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

NTV ma bardzo słaby wydech i mocno koroduje. Przy zakupie motocykla warto na ten element zwrócić uwagę bo koszt nowego to kosmiczna cena. Używki w bardzo dobrym stanie są prawie nie osiagalne.

1040vtu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

To też się dopisuję śmigam ntv-ką od zeszłego sezonu narazie jestem z niej zadowolony może tylko ktoś wie przy ilu kilometrach powinno sie wymienić rozrząd bo mam ponad 40 000 przejechane.Pozdro ze sródm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Chciałbym odświeżyć temat ponieważ w Kutnie pojawiła się na sprzedaż NTV-ka 700 z 2008r.

Czy możecie coś napisać o tym sprzedawcy i oczywiście o motocyklu?

I ostatnia sprawa, czy ktoś na tym moto pojawia się w czwartki?

Edytowane przez witya (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O motorze musisz poczytać ale jak jest na łąkoszynskiej w Kutnie to mogę napisać że sprzedawca spoko.Kupowałem u niego ntv-ke w której zaraz po przyjechaniu do domu padł regulator napięcia. Kupiłem nowy zadzwoniłem że była taka sytuacja i po paru dniach miałem na koncie kasę za nowy regulator .W tamtym roku brałem u niego pan europe i bez problemu w rozliczeniu zabrał poprzedni motor.Także spokojnie mogę polecić tego sprzedawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie o nich mi chodzi.

Dziękuję za info.

A jak sprawowała się Twoja NTV-ka, jakieś awarie lub niedoskonałości które zauważyłeś.

Każda informacja będzie dla mnie cenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego regulatora nic nie robiłem ale też krótko nią jeżdżiłem bo tylko dwa sezony.Jak dla mnie fajny sprzęt jedyna wada to troszkę brak mocy .Ale ogólnie fajny motorek do normalnej jazdy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...