Jump to content

Gv 650 - Kurohime

Scyzer
 Share

Recommended Posts

Po kilku latach zamulania romkiem przyszedł czas na zmiany. Motor znam od nowości a poprzedni (jedyny) właściciel dbał o niego jak o swoją rodzinę także jak tylko dowiedziałem się o planach sprzedaży to już się szykowałem by go (ją) odebrać :smile:.

Motor to Hyosung Gv 650 Limited Edition o numerze 275/1000 rok prod 2008 (I rej 2k10) 30tyś km.

Wymienione tylne zawieszenie, przerobione przednie, zamontowane obrotomierz, woltomierz, gniazdko zapalniczki.

Dodane kufry 2x boczne kappa 33l + centralny 28l, szyba, oparcie parę innych drobiazgów.

Tłumik wyklepany u Edka o bardzo przyjemnej dla mnie barwie.

Teraz tylko lać i jeździć  :riding:

A no i przede wszystkim zmieniony napęd z Pasa na łańcuch z oliwiarką :smile:

post-168-0-06854000-1379860826_thumb.jpg post-168-0-53710700-1379860841_thumb.jpg post-168-0-13819200-1379860857_thumb.jpg

post-168-0-69117500-1379860873_thumb.jpg post-168-0-62979000-1379860900_thumb.jpg

Edited by Scyzer (see edit history)

Pierwszy raz widziałem coś takiego w sobote na zakończeniu sezonu i powiem że szczena mi spadła, wygląda zaje....

Gratulacje !!

jeszcze chyba nigdy wcześniej nie widziałam takiego motocykla na oczy, ale strasznie mi się podoba ^_^  szczególnie kolorystyka no i przednia lampa! 

"Trochę" szybszy też ;)

tylko żebyś nie zapomniał że już romkiem nie latasz i trochę kucy więcej masz pod tyłkiem ;p

udanej przygody z nowym moto :smile:

Edited by Mała (see edit history)

Wczoraj jak jechałem z firmy koło 11:30 stało to cacko na pomorskiej, chyba przed Twoim domem, aż się zatrzymałem oblukać z samochodu .

Bardzo ładny sprzęt i nie zostawiaj go z włączonym silnikiem bo w parę sekund zmieni właściciela . ;)

Oj tam oj pewnie czegoś z domu zapomniałem (jak to mam w zwyczaju)  :whistling: .

@Mała A dziękuję dziękuję polecam się na bliższe oględziny  :decayed:. BTW Nie da się nie zauważyć tych 70km różnicy  :riding:

To dzieło poprzedniego właściciela a właściwie pewna wygoda/moda/ułatwienie zaproponowana przez jednego z moich znajomych z klubu - który już chyba przetestował i przerobił w tym wszystko albo prawie wszystko :smile:. Paski są dość drogie i nie starczają na długo ze względu na niezbyt precyzyjne wykonanie kół i prowadnic także dużo tańszym i długoterminowym wyjściem była właśnie zmiana

A co do samej marki to znam kilkunastu, żeby nie powiedzieć kilkudziesięciu użytkowników i nie ma z tymi motocyklami większych problemów. Owszem jest to nowa i mało znana marka, jak w każdym moto są pewne wady które należy eliminować tudzież drobniejsze lub mniejsze niedociągnięcia ale gdzie takich nie ma? Poza stosunek cena/jakość jest IMO rewelacyjny

Wczoraj miałem okazję obczaić ;) Moto robi bardzo dobre wrażenie :smile: Fajnie wygląda na tej wiśniowej ramie :smile: Graty Scyzer i szerokości :biggrin:

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...