Skocz do zawartości

Yamaha Xt660X Supermoto


SMmaciek

Rekomendowane odpowiedzi

Wsyzscy sprzęty pokazują to i ja się w końcu pochwalę  :riding:  Yadźke zakupiłem w maju tego roku i się zakochałem :blush:  Jeden gar, mocy nie za wiele a frajdy daje bardzo duuużo  B)

 

l1bv.jpg

jgb.JPG

wxqp.jpg

od78.jpg

q5fp.jpg
 
A taki sobie ostatnio gadżecik sprawiłem  :decayed: :

whrd.jpg
 

 

 

EDIT:

Dzisiaj dotarły nowe gadżety :biggrin: może w weekend uda się uzbroić Yadźkę :smile:

 

1hgv.jpg

 

95pb.jpg

Edytowane przez MACIEKgsxr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sprzęt tylko musisz zmienić nicka :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boooo.... najlepsze moto to SuperMoto  :P

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Graty - zacna maszyna :smile:

 Panie władzo, ma pan rację, niestety, zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale... Jechałem szybko, gdyż...lubię zapie..lać  :moto: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Lampa założona, podnóżki czekają na dalsze rzeźbienie:/ Mam nadzieję że jutro skończę robotę i się pochwalę  :decayed:


Po bólach, bluzgach i mękach w końcu ulepiłem nowy tył   :decayed:  Lampa i kierunki LED  :riding:  a nie wielki ori kulfon  B)

 

uj5g.jpg

 

1mw4.jpg

 

Zmieniłem też podnóżki, stare wygladały tak:

 

cj37.jpg

 

Więc do nowych wyrzeźbiłem slidery   B)

 

p1wn.jpg

 

Nigdy więcej nie robię żadnych takich przeróbek troche z głowy troche z netu, tydzień kombinacji co jak zamontować, co chwila jakieś dopasowywanie itp  :unsure:  Łatwiej kupić części dedykowane i przykręcić w 5 sekund  :P

 

Przepraszam za jakość zdjęć ale kiepski ze mnie fotograf :/

Edytowane przez MACIEKgsxr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przód jeszcze zostawiłem ori, zastanawiam się czy zmieniać na takie jak z tyłu zamontowałem, czy zmieniać w ogóle, czy moze zmienić na takie ukryte w hand barach :decayed:  ogólnie przód tak mnie nie poraża swoim wyglądem jak robił to tył, ori lampa w tym modelu to jakaś pomyłka :blink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym te kierunki z przodu wymienił również, zobaczysz że będzie duuużo lepiej wyglądać  :smile:

 

No dobra żeby nie było za słodko, troche "krytyki"  :P (jak to ja, nie był bym sobą)  ;)

Ja bym ta lampę tylną dał jednak troche bardziej do tyłu, bardziej na koniec błotnika i zamontował bym ją na takim małym chlapaczu, który jednocześnie posłuży za mocowanie tablicy.

 

-font-b-Dirt-b-font-font-b-Bike-b-font-M

 

Możesz takiego poszukac bez lampy bo też są i wsadzisz tam swoją.

 

Aaaa... co do podnóżków widziałem że Mefo-MX ma takie już ze sliderami wmontowanymi 20zł droższe  :P

 

21.7112.jpg

 

Śledze temat i czekam z niecierpliwością kiedy Yadwinia doczeka się wydechów Akrapa  ;)

pozDRo i co złego to nie ja  :smile:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o lampe to sposób montażu to patent z forum XT660, nie jest w sumie źle że jest tak schowana:) Tyle że miałem troche problemu gdzie kierunki upchnąć. Na to że mozna kupić sam chlapacz to nei wpadłem :unsure:  widziałem  lampy z chlapaczem ale DRC stówkę drożej :huh: pojeżdżę tak i zobaczę czy mi się to opatrzy czy coś będę kombinował :decayed:

 

 A podnóżki ze sliderami widziałem ale średnio mi się to podoba, moje wydumki wyglądają bardziej 'surowo' :laugh2:

 

Akrapovic... fajnie by było ale za dużo $$$$$, a do ceny wydechów trzeba jeszcze doliczyć koszt modułu,np. Rapid Bike, żeby troche z mieszanką powalczyć na pustych kominach:/

 

Fajnie jakby udało mi się coś takiego wykombinować:



http://img807.imageshack.us/img807/8938/20110504485.jpg

Edytowane przez MACIEKgsxr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jedwabiste" te WRP  :smile:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...