Jump to content

Yamaha Xt660X Supermoto

SMmaciek
 Share

Recommended Posts

Wsyzscy sprzęty pokazują to i ja się w końcu pochwalę  :riding:  Yadźke zakupiłem w maju tego roku i się zakochałem :blush:  Jeden gar, mocy nie za wiele a frajdy daje bardzo duuużo  B)

l1bv.jpg

jgb.JPG

wxqp.jpg

od78.jpg

q5fp.jpg

A taki sobie ostatnio gadżecik sprawiłem  :decayed: :

whrd.jpg

EDIT:

Dzisiaj dotarły nowe gadżety :biggrin: może w weekend uda się uzbroić Yadźkę :smile:

1hgv.jpg

95pb.jpg

Edited by MACIEKgsxr (see edit history)

Zawsze mi się podobały supermoto :biggrin: potrochu choruje na takiego :biggrin: 

• 2 months later...
  • 4 weeks later...

Lampa założona, podnóżki czekają na dalsze rzeźbienie:/ Mam nadzieję że jutro skończę robotę i się pochwalę  :decayed:

Po bólach, bluzgach i mękach w końcu ulepiłem nowy tył   :decayed:  Lampa i kierunki LED  :riding:  a nie wielki ori kulfon  B)

uj5g.jpg

1mw4.jpg

Zmieniłem też podnóżki, stare wygladały tak:

cj37.jpg

Więc do nowych wyrzeźbiłem slidery   B)

p1wn.jpg

Nigdy więcej nie robię żadnych takich przeróbek troche z głowy troche z netu, tydzień kombinacji co jak zamontować, co chwila jakieś dopasowywanie itp  :unsure:  Łatwiej kupić części dedykowane i przykręcić w 5 sekund  :P

Przepraszam za jakość zdjęć ale kiepski ze mnie fotograf :/

No właśnie przód jeszcze zostawiłem ori, zastanawiam się czy zmieniać na takie jak z tyłu zamontowałem, czy zmieniać w ogóle, czy moze zmienić na takie ukryte w hand barach :decayed:  ogólnie przód tak mnie nie poraża swoim wyglądem jak robił to tył, ori lampa w tym modelu to jakaś pomyłka :blink: 

w sumie masz racje przednie są całkiem całkiem. wiec nie ma co ruszać :smile:

ogólnie całe moto jest zajefajne i widać że zadbane 

A ja bym te kierunki z przodu wymienił również, zobaczysz że będzie duuużo lepiej wyglądać  :smile:

No dobra żeby nie było za słodko, troche "krytyki"  :P (jak to ja, nie był bym sobą)  ;)

Ja bym ta lampę tylną dał jednak troche bardziej do tyłu, bardziej na koniec błotnika i zamontował bym ją na takim małym chlapaczu, który jednocześnie posłuży za mocowanie tablicy.

-font-b-Dirt-b-font-font-b-Bike-b-font-M

Możesz takiego poszukac bez lampy bo też są i wsadzisz tam swoją.

Aaaa... co do podnóżków widziałem że Mefo-MX ma takie już ze sliderami wmontowanymi 20zł droższe  :P

21.7112.jpg

Śledze temat i czekam z niecierpliwością kiedy Yadwinia doczeka się wydechów Akrapa  ;)

pozDRo i co złego to nie ja  :smile:

Jeśli chodzi o lampe to sposób montażu to patent z forum XT660, nie jest w sumie źle że jest tak schowana:) Tyle że miałem troche problemu gdzie kierunki upchnąć. Na to że mozna kupić sam chlapacz to nei wpadłem :unsure:  widziałem  lampy z chlapaczem ale DRC stówkę drożej :huh: pojeżdżę tak i zobaczę czy mi się to opatrzy czy coś będę kombinował :decayed:

A podnóżki ze sliderami widziałem ale średnio mi się to podoba, moje wydumki wyglądają bardziej 'surowo' :laugh2:

Akrapovic... fajnie by było ale za dużo $$$$$, a do ceny wydechów trzeba jeszcze doliczyć koszt modułu,np. Rapid Bike, żeby troche z mieszanką powalczyć na pustych kominach:/

Fajnie jakby udało mi się coś takiego wykombinować:

http://img807.imageshack.us/img807/8938/20110504485.jpg

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...