Jump to content

MarcinXL600

MarcinXL600
 Share

Recommended Posts

Witam Serdecznie,

Mam na imię Marcin (MarcinXL600) i brykam trzy sezony. Obecnie na trampku z 94'. O forum, sam zastanawiam się dlaczego tak późno się rejestruję, wiedziałem już dawno temu. Więc pozdrawiam wszystkich jednośladowców i do zobaczenia na zakończeniu sezonu. :smile:

Cześć Trampkarzu :smile: Ganiasz co w offie?

Najlepszego :smile:

Jeszcze nie chyba że mówisz o leśnych duktach i sokolnickich lasach :smile: ale chętnie wybrałbym się na offa. Problemem są odrobinę oponki bardziej szosa ale w sumie delikatny off nikomu nie zaszkodził. Na przyszły sezon planuje oponki bardziej off niż szosa. Jeśli pogoda dopisze to chętnie bym jeszcze gdzieś polatał ale szukam ciekawych tras w okolicach Łodzi. No i nie będę ukrywał, nie jestem zwolennikiem topienia sprzętu w wodzie i bagnie bo do tego jest łódź albo amfibia. W sezonie dużo jeżdżę do pracy sprzęcikiem i dlatego muszę utrzymywać go w nienagannym stanie:). Będę na zakończeniu 21 to może pogadamy. Pozdrawiam

O forum, sam zastanawiam się dlaczego tak późno się rejestruję, wiedziałem już dawno temu.

a regulamin powitalni czytałeś? :biggrin:

W tytule tematu proszę podawać swój nick z tego forum.

Witamy... ;)

Witaj :smile: Ja również zarejestrowałem się dopiero po kilku sezonach, ale mam nadzieję, że uda mi się nadrobić zaległości i Tobie również :biggrin: