Skocz do zawartości

Night Racer Osram


krzycho

Rekomendowane odpowiedzi

jakie macie żarówki u siebie? chce wymienic swoja bo w nocy przdaloby sie lepsze swiatlo bez jazdy na dlugich :biggrin:

znalazlem nowość firmy OSRAM przystosowana wlasnie do motocykli szczegoly tutaj:

http://www.osram.pl/osram_pl/Dla_konsumentow/Oswietlenie_samochodowe/Produkty/Zarowki_motocyklowe/NIGHT_RACER/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam najmocniejszy model H4 firmy Philips i powiem Ci, że jakieś dużej zmiany nie odczułem niestety. Światło jedynie jest bardziej intensywne i nie ma tzw. pustych obszarów (jak w standardowej żarówce), ale nie zauważyłem, aby było tego światła jednak więcej.Jaką ty masz w ogóle żarówkę? H1,H3,H4 ?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam w R1 żaróweczki OSRAM X-RACER ( up to 4000 KELVIN, XENON LOOK ) i jestem z nich bardzo zadowolony, widać różnice.

 

Za komplet żaróweczek H7 zapłaciłem 60 PLN i do tego były zapakowane w fajne estetyczne pudełko w formie kasku motocyklowego.

 

Kupiłem je w hurtowni na rogu ul. wrocławkiej i lutomierskiej. Tam te żarówki wyszły mnie najtaniej, taniej nawet niż w InterCars'e po zniżkach :smile:

 

Teraz tylko zamawiam postojówki LED Philips ( w jednej W5W jest chyba aż 7 diod ) i będzie ładny komplet na przód.

 

Teraz mam zwykłe ledy firmy Bosma LEDS i są raczej takie sobie, do tego świecą bardziej na niebiesko niż na biało, a ja chciałem zeby na biało świeciły :smile:

 

 

Dołączona grafika

 

Na zdjęciu żarówki Osram X-RACER na mijaniach w soczewce oraz na postojowych Bosma LEDS.

Jakość zdjęcia kiepska, niestety mam tylko takie.

Edytowane przez BykuOCW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wole xenon 4300-5000 zaje.biscie widac nie razi tylko nie nadaje sie na drogowe ale mijania super nie mam zdjec ale napewno widzieliscie efekt jak jezdzilismy polecam do tego pozycje diodowe pod kolor xenona UUU!!! nic dodać nic ująć -_-

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...