Jump to content

Poszukuję Lakiernika

Chris
 Share

Recommended Posts

Witam.

Ogólnie mówiąc temat jak wyżej. Mam pomysł na przemalowanie swojego motocykla i tak sie właśnie zastanawiam czy zrobić to samemu, metodą prób i błędów czy może oddać do lakiernika. Wiem że można zrobić to samemu i w pierwszej kolejności sam chciałem to zrobić ale brak czasu powoduje że trwać to może i cały rok, a tego nie chciałbym. Dlatego chcialbym prosić o wasze komentarze na ten temat.
Czy ktoś z was malował sam?
Jak to robił?
Czy lepiej samemu czy oddać fachowcowi?

Jak to wychodzi cenowo?

Przyznam że czytałem trochę o tym i mam mieszane uczucia. Nie chodzi tu jednak o pracę czy pieniądze ale o efekt końcowy bo to jest najważniejsze.

Dodam, że oprócz ogólnego koloru, chciałbym dać jeszcze kilka dodatków drugim. Taka moja wizja :biggrin:

www.wojtcar.pl - z  kartą rabatową FŁM będziesz miał zniżkę 15 % może warto tam zajrzeć .... ( właścicielem jest nasz kolega forumowy )

www.wojtcar.pl - z kartą rabatową FŁM będziesz miał zniżkę 15 % może warto tam zajrzeć .... ( właścicielem jest nasz kolega forumowy )

Dzieki za reklame!? Wpadnij pogadaj zapraszam

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

YAMAHA FJ 1200     icon3.png