Jump to content

Poszukuję Mieszkania Do Wynajęcia

Martini
 Share

Recommended Posts

Szukam niedrogiego mieszkania do wynajęcia, najlepiej 2 pokoje. Dzielnica nie ma raczej większego znaczenia, raczej chodzi nam o przystępność cenową, bo sytuacja zmusiła nas do zamiany na coś tańszego.  Rozważę każdą propozycję, możecie podsyłać linki bądź pisać na priv.

Szukam niedrogiego mieszkania do wynajęcia, najlepiej 2 pokoje. Dzielnica nie ma raczej większego znaczenia, raczej chodzi nam o przystępność cenową, bo sytuacja zmusiła nas do zamiany na coś tańszego.  Rozważę każdą propozycję, możecie podsyłać linki bądź pisać na priv.

Cześć. Znajoma wczoraj mówiła mi że ma na wynajem mieszkanie w blokach na Kozinach. Już dokładnie nie pamiętam ale ma ok 45m 2 dwa pokoje z kuchnią i łazienka. Czynsz razem ze wszystkimi opłatami , czyli cały pakiet coś ok 1200-1300zł  Myślę że to nie drogo jak na takie warunki bo sam tam byłem i mieszkanko naprawdę nowocześnie zrobione, oczywiście całe umeblowane :smile:

Cześć. Znajoma wczoraj mówiła mi że ma na wynajem mieszkanie w blokach na Kozinach. Już dokładnie nie pamiętam ale ma ok 45m 2 dwa pokoje z kuchnią i łazienka. Czynsz razem ze wszystkimi opłatami , czyli cały pakiet coś ok 1200-1300zł  Myślę że to nie drogo jak na takie warunki bo sam tam byłem i mieszkanko naprawdę nowocześnie zrobione, oczywiście całe umeblowane :smile:

Czy chodzi o to mieszkanie?

http://www.gumtree.pl/cp-domy-i-mieszkania-do-wynajecia/lodz/1350-zl-z-czynszem-2-pokoje-koziny-522676066

Edited by Martini (see edit history)

Znajomy podesłał mi to:

Jest mieszkanie ​do wynajęcia (3 ​pokoje, łazienka​, WC, kuchnia) n​a Widzewie Wscho​dzie. Fajna loka​lizacja, spokojn​i sąsiedzi. 2 minuty na rynek, do małego tesco 3 do dużego 10 minut spacerkiem, mc 4 minuty, apteka bliziutko.
telefon kontakto​wy: 501489133

Niestety nie znam ceny.

Jeżeli nadal szukasz mieszkania to ja od około polowy października będę miał do wynajęcia 40 m2 na Dołach, 2 pokoje, II piętro, częściowo umeblowane. 

Daj znać na PW jak jesteś zainteresowany, uzgodnilibyśmy szczegóły.

Share

• Create New...