Skocz do zawartości

Poszukuję Mieszkania Do Wynajęcia


Martini

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam niedrogiego mieszkania do wynajęcia, najlepiej 2 pokoje. Dzielnica nie ma raczej większego znaczenia, raczej chodzi nam o przystępność cenową, bo sytuacja zmusiła nas do zamiany na coś tańszego.  Rozważę każdą propozycję, możecie podsyłać linki bądź pisać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam niedrogiego mieszkania do wynajęcia, najlepiej 2 pokoje. Dzielnica nie ma raczej większego znaczenia, raczej chodzi nam o przystępność cenową, bo sytuacja zmusiła nas do zamiany na coś tańszego.  Rozważę każdą propozycję, możecie podsyłać linki bądź pisać na priv.

Cześć. Znajoma wczoraj mówiła mi że ma na wynajem mieszkanie w blokach na Kozinach. Już dokładnie nie pamiętam ale ma ok 45m 2 dwa pokoje z kuchnią i łazienka. Czynsz razem ze wszystkimi opłatami , czyli cały pakiet coś ok 1200-1300zł  Myślę że to nie drogo jak na takie warunki bo sam tam byłem i mieszkanko naprawdę nowocześnie zrobione, oczywiście całe umeblowane :smile:

motox.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Znajoma wczoraj mówiła mi że ma na wynajem mieszkanie w blokach na Kozinach. Już dokładnie nie pamiętam ale ma ok 45m 2 dwa pokoje z kuchnią i łazienka. Czynsz razem ze wszystkimi opłatami , czyli cały pakiet coś ok 1200-1300zł  Myślę że to nie drogo jak na takie warunki bo sam tam byłem i mieszkanko naprawdę nowocześnie zrobione, oczywiście całe umeblowane :smile:

 

 

Czy chodzi o to mieszkanie?

 

 

http://www.gumtree.pl/cp-domy-i-mieszkania-do-wynajecia/lodz/1350-zl-z-czynszem-2-pokoje-koziny-522676066

Edytowane przez Martini (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy podesłał mi to:

Jest mieszkanie ​do wynajęcia (3 ​pokoje, łazienka​, WC, kuchnia) n​a Widzewie Wscho​dzie. Fajna loka​lizacja, spokojn​i sąsiedzi. 2 minuty na rynek, do małego tesco 3 do dużego 10 minut spacerkiem, mc 4 minuty, apteka bliziutko.
telefon kontakto​wy: 501489133

 

Niestety nie znam ceny.

 

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nadal szukasz mieszkania to ja od około polowy października będę miał do wynajęcia 40 m2 na Dołach, 2 pokoje, II piętro, częściowo umeblowane. 

Daj znać na PW jak jesteś zainteresowany, uzgodnilibyśmy szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
  • Dodaj nową pozycję...