Jump to content

20.09.2013 Dzień Agresji Parkingowej.

Logan
 Share

Recommended Posts

Wiem, że to forum motocyklowe, jednak z racji wykonywanych zawodów/innych okoliczności bywamy zmuszeni używać też puszek i tego jednorazowego wypadku tyczy się ten wątek. 20.09.2013 omijamy samochody szerokim łukiem, bądźmy także przygotowani na większą ilość nerwusów za kółkiem.

Oto przyczyna: http://www.hotmoney.pl/Szalenstwo-Ekolodzy-chca-zabrac-kierowcom-parkingi-a31853

Cytat z artykułu "Być może urzędników przekonało to, że ekologowie obiecali zapłacić za miejsca parkingowe zgodnie z obowiązującymi stawkami. A skoro jest zapłacone, to co za różnica, czy na parkingu stoi auto, czy doniczka?"

Ciekawe na kogo wystawią mandat jak czas parkingowy im się skończy...

Czyli w przyszły piątek mamy dramat w mieście :angry: nie wychodzę z domu przez cały dzień :smile:

Strasznie debilna akcja. Idealny sposób na wkurzenie ludzi nawet najbardziej przychylnych ekologii. Nie wiem czemu ma służyć. Przekona kogoś do czegokolwiek ? Szczerze wątpię. Raczej nastawi ludzi na "nie".

Mam pomysl, trzeba rozpuscic wici ze kibice Legii beda robic piknik rodzinny i zapraszaja wszystkich chetnych. Problem powininen sie szybko rozwiazac.

Pewnie jak to z ekologami - nic im nie wyjdzie i na parkingu pod takim Tesco pojawi się jeden gość z sadzonką w ręce,